Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Roman TN
modelár

Příspěvků: 82

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 1. 2013 o 18:38 | odkaz na příspěvek
bezo:
Ja by som sa nato vobec nereagoval byt tebou . Mna oprava nevysla ani cele euro , narozdiel od tvojho 2dnoveho testovania yaka . Este ze si mal nahradny trup

ved to ze som mal xiixixix
Bydlisko: Trenčianska Turná ( 53 rokov )
mac
modelár

Příspěvků: 940

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2013 o 00:50 | odkaz na příspěvek
bezo:
Vcera zablbla vysielacka , ktoru pouzivam , len na betu dx5



na ruky, nie na romankovu vysielacku



bezo:
Ja by som sa nato vobec nereagoval byt tebou . Mna oprava nevysla ani cele euro , narozdiel od tvojho 2dnoveho testovania yaka . Este ze si mal nahradny trup


tak tak romanko, baca hovorili, ze nie na prijimacovky, ale tiez na ruky
Roman TN
modelár

Příspěvků: 82

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2013 o 08:38 | odkaz na příspěvek
chlapci vzdy je to len na ruky to tie prijmacovky prijmace a zle vysielacky su len vyhovorky slabych pilotou ahahahhahahahaah
Bydlisko: Trenčianska Turná ( 53 rokov )
bezo
modelár

Příspěvků: 637

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2013 o 10:01 | odkaz na příspěvek
No byva to na ruky , ale toto bolo na romankov darovany prijimac a vysielac . A nezasierajte aj tuto temu
Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
mac
modelár

Příspěvků: 940

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2013 o 10:56 | odkaz na příspěvek
Preco, trochu srandy do smutnej temy Myslim tvoj kres
petertn
modelár

Příspěvků: 299

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 6. 1. 2013 o 15:51 | odkaz na příspěvek
Tu na baterky a ine zavady padaju len vyvoleny
Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
Michal-LC
modelár

Příspěvků: 322

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 22. 1. 2013 o 20:46 | odkaz na příspěvek
Zdravim vsetkych Beta fanusikov.Som tu na fore novacik a vlastne novacik,aj co sa tyka lietania.Pred par dnami som sa aj ja stal stastnym majitelom Betky 1400..jednym dychom dodavam,skor nestastnym.Dnes som svoju betku daval konecne dokopy,no co sa mne podarilo vyparatit sa nepodarilo asi nikomu z vas.Vsetko som pozapajal,poupevnoval presne podla navodu,hodil nove baterky do vysielacky,zapol,pripojil nabitu Li-polku do regulatora,vydalo to nejake pipanie uz presne neviem v akom zneni a tak som zlahka skusil posunut packami.Jedine co mi ale islo,bolo smerovka a motor.Tak som to vypol,pozrel navod o nejakom parovani ci co to je,mam setovku s kadetom 4,co asi hovori za vsetko.Tak som skusal nastavit vysielaci mod podla navodu,vysielacka na to reagovala no prijmac trosku hafroval mal tusim blikat a potom ostat svietit no on si len blikal a blikal.Tak som skusal postup cislo dva podla navodu,uz to zacalo blikat a svietit,ale na nic nereagovalo,iba piskal motor prerusovane a nic sa nedalo robit.Skusal som to este raz,no stale to pipalo.Tak som to znova vypol,aj Lipol aj vysielac no a ja neviem co sa vlastne stalo,normalne som zapol vysielacku,pripol Lipolku a v tom sa z motora vyvalil kudol dymu!Proste v nom nieco cvrkolo a dymil Pokrstil som cisto novy motor,este na nom ani nikdy vrtula nebola namontovana,nechapem..pritom dokial som nenastavoval tu vysielacku a prijmac motor urcite bezal,skusal som to.Netusi niekto takto z mojho stroheho popisu co sa vlastne stalo?Vobec sa do toho nerozumiem.A ani neviem co s tym.Kupe noveho motora sa asi nevyhnem len neviem ci rovno aj regulator bude treba.Hm,je to asi dan,ked sa niekto ulakomi na RTF Kedze je to RTF vsetko je setove,od nabijacky,Lipolky,serv,vysielacky.Na uvod dost dobre sklamanie..Neviete poradit vhodny motor ako nahradu za ten povodny?Pripadne aj regulator pre istotu..kludne aj z HOBBYKINGU,aj ked s tadial budem objednavat prvy krat.Vdaka..
Bydlisko: Lučenec
baro
modelár

Příspěvků: 171

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 22. 1. 2013 o 21:16 | odkaz na příspěvek
no ja by som najprv zistil co sa to tam vlastne stalo a ci sa to neda pripadne reklamovat. Potom, ked si ako pises to najprv zapol a isla ti smerovka a motor, tak to znamena, ze to bolo sparovane.inak by asi neislo nic. neviem ci sa mohlo stat, ze si zle zapojil baterku.......
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka
Michal-LC
modelár

Příspěvků: 322

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 22. 1. 2013 o 22:04 | odkaz na příspěvek
ved to,ze ja netusim co sa stalo,najprv to ako tak islo,potom mi to uz len pipalo a pri dalsom pokuse spojazdnit to to uz rovno zdymilo.Aha,takze to parovanie som robil zbytocne?Ved tak ale ked aj,tym by sa nic pokazit nemalo nie?Baterku zle zapojit?To urcite nie,ved ten konektor sa inak neda strcit.Lipolku som nabijal setovou nabijackou ako bolo pisane v navode,nebola vobec tepla,ked to skoncilo,tak by hadam nemala byt nejak zle nabita.Hoci co tu citam na fore,zaklad je poriadna nabka.Clovek sa uci hlavne na svojich chybach,akurat ze teraz sa toho uz aj bojim chytit
Bydlisko: Lučenec
baro
modelár

Příspěvků: 171

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 22. 1. 2013 o 22:31 | odkaz na příspěvek
ja si myslim, ze odisiel regulator cize najprv regulator zobral by som to tam kde si to kupil a nech to pozru a pripadne teda vymenia.Nechapem co by si tam mohol pokazit jedine, ze by si mal naopak zapojeny konektor na baterke no neviem a tym by si odpalil regulator a nasledne motor, alebo skrat v motore
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka
Flyyer
modelár

Příspěvků: 100

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 1. 2013 o 15:13 | odkaz na příspěvek
Pocujte ja mam jst-eh konektor na lipolke ale jst-xh na balancer-y
zrejme si napajkujem xh namiesto tej eh to neni problem skor by ma zaujimalo aky balancer si mam kupit. Lebo equilibrium mal dobry balancer ale tym ze som tam mal trosku iny konektor ako bolo treba tak sa to rozstiahlo.
Poradte nejaky co bude sediet k nabijacke lebo moj stary uz nie je dobry- kontaktny problem
Thx
Bydlisko: Košice
bezo
modelár

Příspěvků: 637

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 1. 2013 o 17:29 | odkaz na příspěvek
Kup balancnu dosku na ten druhy konektor a mas pokoj
Bydlisko: Trenčín ( 46 rokov )
Redlline
modelár

Příspěvků: 348

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 26. 1. 2013 o 11:47 | odkaz na příspěvek
ale ved k equilibrium boli origos 3 alebo az dokonca 4 dosky ... teda ja som ich tam mal. len ono je zas viacej druhov tych equilibrium .
Ja mam tusim equilibrium3.
Bydlisko: Sasinkovo,okr. Hlohovec, Sk ( 48 rokov )
Flyyer
modelár

Příspěvků: 100

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 26. 1. 2013 o 12:41 | odkaz na příspěvek
Ja mam mini... Nemam cash na lepsiu ale myslim ze balancer by mal fungovat aj nejaky iny.. Len aby tam presne sadol..
Skusim pozriet nazvy tych konektorov.
Bydlisko: Košice
baro
modelár

Příspěvků: 171

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 4. 2. 2013 o 17:24 | odkaz na příspěvek
priatelia majitelia Bety 1400, co keby sme dali zraz a pustili vsetky bety do vzduchu naraz? navrhujem letisko vajnory niektoru sobotu zaciatkom marca.
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 200 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 0 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: petog,