Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:14 | odkaz na příspěvek
Si pis, ked je vo vzduchu musim sa furt obzerat ci mi neskoci po krku :d
Bydlisko: Trnava
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:17 | odkaz na příspěvek
Mna vzdy lakala elektrika. Uz od malicka. To mas ako s vlakmi. Elektrika je tichucka ale taha ako das. Aj klasicke auta pojdu casom do sraciek a zostanu len v muzeach. Uz ked to ma smrdiet po ben(kero)zine nech to je nieco poriadne. Taka turbinka to je ine kafe
Bydlisko: Trnava
savo
modelár

Příspěvků: 731

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:22 | odkaz na příspěvek
pkotatko:
Mel jsem ... Dulezite je jak rychle a jak dusledne jsou tyto nedostatky reseny. Za to ze dneska treba koupis Protose a litas z krabice muzes podekovat lidem po celem svete co ten dokoncovaci vyvoj zaplatili ze sveho.

YES!
som rád , že si to napísal ....
ja neposudzujem ľudí podľa toho ako lietajú, ale aké majú skúsenosti a ako sa správajú!
no neodsudzujem ani tých, ktorý majú malé skúsenosti, naopak snažím sa im pomôcť, ale ak niekto tára bez akejkoľvek skúsenosti, tak ma to nahnevá!
tak isto by som mohol kydať na Thunder Tiger a ich rapíka X50 ! je to okopčený trex 600N! aké má muchy(problémy) -a akú dieru do sveta s ním urobili !?? - kydám na nich!? - nie, lebo si to nedovolím, lebo viem čo a koľko som toho dokázal v porovnaní voči tej firme...
to je všetko z mojej strany...
Bydlisko: Zvolen ( 53 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:23 | odkaz na příspěvek
Len si pekne zvykaj na paviana
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:25 | odkaz na příspěvek
Uz aby prestalo prsat. Pojdeme si zas povrestat na letisko. Teda ja polietat a tvoj rex povrestat uz som ticho , lebo Savo nalozi aj mne
Bydlisko: Trnava
pkotatko
modelár

Příspěvků: 254

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:32 | odkaz na příspěvek
U Trexu je hlavnim duvodem proc jsou hlucne nahon vrtulky. Zubova vule autorotacniho kola. Chce to lehce propilovat diry v ramu, aby sel cely domek ocasni trubky posunout malicko dopredu. Tim si nastavit spravnou vuli zubu. Pak vypodlozit pastorky kardanu ( ty s 90 stupnovym ozubenim ) a taky udelat spravnou vuli. Potom Trex ztichne.
( 59 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:37 | odkaz na příspěvek
Je to zaujimavy postreh ale Igor mysli zavijanie motora a v tom sa zvuk z prevodu strati
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
savo
modelár

Příspěvků: 731

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:38 | odkaz na příspěvek
igor21:
Tato tema vzdy rozputa debatu. To sa mi paaaci Paaani mne osobne je jedno kto co na kom testuje. Nehladam spravodlivost ktora neexistuje. Protos je masina ktora ma svoje muchy ale to ze preziva do dnes prakticky nezmenena o niecom svedci. Neriesim co je naj lebo naj nie je nic. Mna fascinuje tichost a lahkost s akou protos lieta. T rexovia vsetkych krajin spojte sa aj tak vas doma nechcem Kakino povedz :nevresti to jak opiceeee ?!

Igor, áno máš pravdu o tom to je, tebe sa páči to inému ono, a neriešiš pičo*iny !
nedrístaš tu zbytočne nad niečim čo nemáš a len si niekde počul, alebo vyčítal na fóre (on povedal...)
si spokojný s protoskom a nevypisuješ že Mikado, je šunt, lebo logo má plastové bočnice a náhon na vrtuľku remeňom a vzniká elektrostat. výboj a pod. ....
Bydlisko: Zvolen ( 53 rokov )
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:43 | odkaz na příspěvek
Už by si niekto mohol povedať: "A teď si vás koupím .... všecky! " a urobiť recenzie na všecko
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
savo
modelár

Příspěvků: 731

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:50 | odkaz na příspěvek
pkotatko:
U Trexu je hlavnim duvodem proc jsou hlucne nahon vrtulky. Zubova vule autorotacniho kola. Chce to lehce propilovat diry v ramu, aby sel cely domek ocasni trubky posunout malicko dopredu. Tim si nastavit spravnou vuli zubu. Pak vypodlozit pastorky kardanu ( ty s 90 stupnovym ozubenim ) a taky udelat spravnou vuli. Potom Trex ztichne.

jj
ale je to charakteristický zvuk 600n!
ako napísal KRTEK letí - neřeším lítam! )))
to by si mal počuť synergy N5
neviem ako je na tom N5C, ale toto je takisto rozdiel, ktorý si zapamätáš
tak ako rozoznáš 600N od Velo50, tak od nich rozoznáš hneď Syn. N5
Bydlisko: Zvolen ( 53 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:53 | odkaz na příspěvek
Hehe igorovi sa prave lubi aj protos aj logo on je taky remenovy

Savo si zabil )))))
Ja viem ako si to myslel len som sa pousmial ako Igor rozprava o logu hehe . Je to remenac
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
savo
modelár

Příspěvků: 731

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:55 | odkaz na příspěvek
Tibor889:
Už by si niekto mohol povedať: "A teď si vás koupím .... všecky! " a urobiť recenzie na všecko

Tibor, nevidím dôvod kupovať všetky heli!
treba si kúpiť heli na ktorú máš a o ktorej si presvedčený, že budeš s ňou spokojný a ktorou si urobíš radosť
a v prípade, že s ňou nebudeš spokojný, tak ju predaj a kúp si druhú, tretiu ... až pokiaľ nebudeš spokojný
Bydlisko: Zvolen ( 53 rokov )
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 21:58 | odkaz na příspěvek
Tak tak,aj ja stale hladam.....
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 22:00 | odkaz na příspěvek
Savo mne to vysvetľovať nemusíš
Mám na čo mám
A až sa mi znepáčia vymením.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 4. 2012 o 22:08 | odkaz na příspěvek
trochu nechapem preco si sa do mna tak obul savo ale mas na to pravo, na align som nekydal na ukor inych znaciek, poznam a lietal som len dve znacky (coptera neratajme) samozrejme 11r skusenosti nemam ale to nebrani tomu aby som sa k tomu vyjadril. avsak, vidim ze vstupit bosou nohou do Align hniezda sa nevyplaca tak vas tu nebudem provokovat... mne to je jedno nech si lieta kto chce co chce aj tak je to len v rukach, nikoho neodsudzujem (a za znacku heli uz vobec) a keby si ma poznal tak vies ze rad a ochotne poradim ked viem, ale to je jedno
Bydlisko: Nitra
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 180 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 8 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: