Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Alfa
modelár

Příspěvků: 1825

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 13:40 | odkaz na příspěvek

odkaz na Youtube


Inšpirácia pre Kura99
Bydlisko: Trnava, vek-46
Ludo_ZA
modelár

Příspěvků: 567

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 13:43 | odkaz na příspěvek
Ako malé deti...
Bydlisko: ČR ( 36 rokov )
pyglo
modelár

Příspěvků: 200

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 14:04 | odkaz na příspěvek
Alfa:

odkaz na Youtube


Inšpirácia pre Kura99


,Peťo,Peťo
Bydlisko: Leopoldov
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 14:32 | odkaz na příspěvek
poison:
Ale moc gramofonov aby to nemali chlapci potom pre-gyrovane


Poison dohodnime sa tak, ty mi sposles Audinovu zbierku gramafonov a ja ti poslem na oplatku bednu indulony. Moze byt ?
Bydlisko: ZA
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 15:30 | odkaz na příspěvek
kuro99:
poison:
Ale moc gramofonov aby to nemali chlapci potom pre-gyrovane


Poison dohodnime sa tak, ty mi sposles Audinovu zbierku gramafonov a ja ti poslem na oplatku bednu indulony. Moze byt ?

Prekvapujes ma stale viac. Sam si pisal ze ak mas pravdu neustupis. Ja som pisal ze gyro nastavovat na gramofone nie je ok. Tvoj nazor je iny. A co ma bit. Ale ty si ma tu uz 2x napadol - Si ma proste nasral s tou indulonou / vobec ma nepoznas /. Ja som Ta ani raz neosocoval. Ani teraz ked si ma uz nasral Ta nebudem osocovat (nepoznam Ta). Som dalsi co sa tesi ked Ta uvidim na akcii.

PS: Indulonu si zober ty ak Ti chuti.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Jiri
modelár

Příspěvků: 749

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 15:37 | odkaz na příspěvek
kuro99 tok to otocme rad by som vedel ake pouzivas gyro a napriklad ked nastavujem gyro 750, 780 alebo najnovsiu 790 ci 3GX tak nastavujes bezca na vrtulkovej hriadeli presne na stred ,pri normale musis mechanicky nastavit strih a to sa robilo na starych gyrach ako je 401 ty si fakt len internetovy mag a tlacis kaleraby do hlavy inym a kazis ich a rad by som videl tie vase rcheliny a toto je prax nie gramafon, ked zavesim vrtulnik do luftu tak ho neladim len doladujem zisk a to musi by vrtulnik aj nohami vo vzduchu a leti a leti a leti a leti lebo inac nic nenaladis
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 15:56 | odkaz na příspěvek
poison:
kuro99:
poison:
Ale moc gramofonov aby to nemali chlapci potom pre-gyrovane


Poison dohodnime sa tak, ty mi sposles Audinovu zbierku gramafonov a ja ti poslem na oplatku bednu indulony. Moze byt ?

Prekvapujes ma stale viac. Sam si pisal ze ak mas pravdu neustupis. Ja som pisal ze gyro nastavovat na gramofone nie je ok. Tvoj nazor je iny. A co ma bit. Ale ty si ma tu uz 2x napadol - Si ma proste nasral s tou indulonou / vobec ma nepoznas /. Ja som Ta ani raz neosocoval. Ani teraz ked si ma uz nasral Ta nebudem osocovat (nepoznam Ta). Som dalsi co sa tesi ked Ta uvidim na akcii.

PS: Indulonu si zober ty ak Ti chuti.


Povedalo sa ,ze dost.

Sam lenon povedal ,ze dost a v zapati musi zas kaluz mlatit. A samozrejme ty si sa chytil a zas mlatite. Odveci ako inak. Ked dosli argumenty, ked sa ozval dasli clovek, tak ostala uz len detinska hra, ustipacne poznamky a ponizovanie.

Geneza.

Tvrdili ste ze to video 700 f3c je spomalene, blbost. Nebolo kam, vytiahol sa gramofon. Ten uz lezi v zaludku pekne dlho. Ked sa ozve clovek a potvrdi, ze to moze pomoct, nie je kam, tak sa uz len spinta do blba.
Bydlisko: ZA
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 15:59 | odkaz na příspěvek
Jiri:
kuro99 tok to otocme rad by som vedel ake pouzivas gyro a napriklad ked nastavujem gyro 750, 780 alebo najnovsiu 790 ci 3GX tak nastavujes bezca na vrtulkovej hriadeli presne na stred ,pri normale musis mechanicky nastavit strih a to sa robilo na starych gyrach ako je 401 ty si fakt len internetovy mag a tlacis kaleraby do hlavy inym a kazis ich a rad by som videl tie vase rcheliny a toto je prax nie gramafon, ked zavesim vrtulnik do luftu tak ho neladim len doladujem zisk a to musi by vrtulnik aj nohami vo vzduchu a leti a leti a leti a leti lebo inac nic nenaladis


Jiri. Nikde som nespomenul ,ze to gyro sa da nastavit a vyladit do optima na zemi, na tom gramci. Toto je konstrukt ktory tu podsunuli, ked uz nevieme kam z konopy( potazmo kanabou).

Precitaj si to este raz prosim Ta. Napisal som ,ze to hodne pomoze a mne pomohlo pri prvotnom nastaveni heli. Duplom pre cloveka ako ja co staval prvu heli v zivote.

Ale toto ty a poison, kedze ste si zlozili vsetky svoje heli urcite viete.
Bydlisko: ZA
Alfa
modelár

Příspěvků: 1825

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:06 | odkaz na příspěvek
Tvrdili ste ze to video 700 f3c je spomalene, blbost. Nebolo kam, vytiahol sa gramofon. Ten uz lezi v zaludku pekne dlho. Ked sa ozve clovek a potvrdi, ze to moze pomoct, nie je kam, tak sa uz len spinta do blba.

Už to pochop,že tie tvoje(vaše) argumenty sú k ničomu a nie že sme prestali písať ohľadom témy ! Načo písať do luftu,keď sa nedáš presvedčiť ? Veď si všetko rob ako do teraz a bude dobre,ja ti len oponujem lebo viem že to je zle ako to robíš ty ! To je všetko.Ty si si napísal,jasom si napísal svoj názor a hotovo,ale načo to tu stále otváraš ?! Nedáš pokoj a nedáš ! Chcel by som len vedieť koľký si už nastavili dobre gyro podľa tvojej teorie a praxe(ktorá je minimálna). A nemysli si, ja ťa nezatracujem,len mám svoj názor nato a hotovo.
Bydlisko: Trnava, vek-46
Jiri
modelár

Příspěvků: 749

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:16 | odkaz na příspěvek
kuro99 urcite to bolo tazke sam ale siel si na to moc vedecky a na hovno abs, spinta, kanabou na co sa hras ,
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:17 | odkaz na příspěvek
Alfa:
Kuro99:
Tvrdili ste ze to video 700 f3c je spomalene, blbost. Nebolo kam, vytiahol sa gramofon. Ten uz lezi v zaludku pekne dlho. Ked sa ozve clovek a potvrdi, ze to moze pomoct, nie je kam, tak sa uz len spinta do blba.

Už to pochop,že tie tvoje(vaše) argumenty sú k ničomu a nie že sme prestali písať ohľadom témy ! Načo písať do luftu,keď sa nedáš presvedčiť ? Veď si všetko rob ako do teraz a bude dobre,ja ti len oponujem lebo viem že to je zle ako to robíš ty ! To je všetko.Ty si si napísal,jasom si napísal svoj názor a hotovo,ale načo to tu stále otváraš ?! Nedáš pokoj a nedáš ! Chcel by som len vedieť koľký si už nastavili dobre gyro podľa tvojej teorie a praxe(ktorá je minimálna). A nemysli si, ja ťa nezatracujem,len mám svoj názor nato a hotovo.


http://www.youtube.com/watch?v=20N8D-V_tE0&feature=related
Spomalene nie je a basta. Kontaktuj autora a kludne pilota, ak mas na to. DRISTALI STE RAD RADOM.

Gyro som si nastavil ako gp780 na 450 tak gp780 na 550 na tocniach a rovnako MB na 450 po prerabke.
Napriek tomu ,ze sa to nhedha, lebo sa to nhedha, sa mi to podarilo 3x. Asi svinska nahoda alebo zas DRISTAS ZE SA TO NEDA.
Nikde som nikdy nenapisal, ze to je best practice na doladenie gyra ale na PRVOTNY SETUP a overenie funkcie. Ano som zaciatocnik, ano mam malu prax a ano ucim sa sam a pevne som dufal, ze najdem par rad a pochopenie aj tu ale tu je autokracia.
Bydlisko: ZA
Jiri
modelár

Příspěvků: 749

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:30 | odkaz na příspěvek
to nieje autokracia ale od teba nepadlo slovo chalani pomozte , nieje to tak daleko idem , ked potrebovali chalani z Plevniku bol som poradil som a je dobre a na 780-tke mas strih alebo mas bezca na stred, bez arogancie
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:36 | odkaz na příspěvek
Jiri nastastie som sa postretal a minimalne erikove tdr bola osudovka so super ludmi a to mi staci tu v ZA.
Dakujem ,ze ponukas pomoc a radu a rad vyuzijem niekedy. Tu slo ale o to ,ze sa tu riesili dve nepravdy ale uz to nechajme tak.

KUK SEM

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ycXkh2UgyUg

ten pes sa urcite vola rex
Bydlisko: ZA
Jiri
modelár

Příspěvků: 749

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:41 | odkaz na příspěvek
kuro99 to bolo to najlepsie co si sem dal bomba. len mu nieco chyba / ze by trex tricko/
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 1. 2012 o 16:41 | odkaz na příspěvek
Nejebe Ti takto trochu? Ty si neprisiel po rady ALE TLACIT NAM tu do hlavy tie svoje sprostosti. A mne napises ze dost ked ma urazis indulonou? Vystatujes sa tu sukromnymi spravami? Pises ze video nie je spomalene? Jebes tu o gyre na gramofone? Ty musis bit minimalne nakureny. NIEKTO S TE BOU NESUHLASI a to Ti vadi? Sa uz preber a pouzivaj rozum. V zivote sa vela krat stane ze sa mozes mylit. CHAPES? Ale ty napises dalsiu kravinu som si na 100 % isty.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 397 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 1 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: