Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Alfa
modelár

Příspěvků: 1825

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 12. 2011 o 22:44 | odkaz na příspěvek
Tibor889:
to Poison: Ty máš teda taktiku, rypneš, položíš otázku, a keď sa niekto chytí tak to zmažeš

Ešte že to Cimak vytiahol takto to už nezmažeš

To som si všimol aj ja ! Ale čo už ?! Rýpať tu vie už každý kto má v riti dierku ! Hlavne že to funguje............
to Poison- tebe už seriozna odpoveď nepomôže.....
Bydlisko: Trnava, vek-46
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 12. 2011 o 22:58 | odkaz na příspěvek
Tak teda nech tu každý napíše čo mu na T-REXovi odišlo samo bez pričinenia rúk montéra alebo pilota. Aspoň si budú môcť dať ostatný pozor na niektoré diely a preventívne ich kontrolovať.
Ja začnem.
1. Rýchle opotrebenie ložísk, (štandard)
2. Nový rexo EFL- Servo cykliky do 10 minút po pripojení napájania zhorelo (vyreklamované)
3. Nový rexo EFL- odtrhnuté magnety motora pri treťom skoku (našťastie na zemi) (vyreklamované)
4. Reklamácia 3GX (problém v 500vke u Poisona) (vyreklamované- ešte neprišiel nový)
5. Sťahovanie regulátorov na výmenu-opravu(ešte som neposlal)
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 12. 2011 o 23:12 | odkaz na příspěvek
Zmazal som to skor ako niekto odpovedal teraz som rad ze to cimak zachranil fakt som chcel pocut pravdu a nie len ja urcite.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 12. 2011 o 23:20 | odkaz na příspěvek
Tak teda do toho, napíš či si mal nejaký problém v teeechnike ktorý si si sám nezavinil.
Keď každý napíše čo sa mu stalo , zistíme čo to za poľnohospodárske produkty posielame do neba.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 12. 2011 o 23:24 | odkaz na příspěvek
3gx iba jedine inak nic.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Marek1
modelár

Příspěvků: 1068

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 08:44 | odkaz na příspěvek
Tibor889:
Tak teda nech tu každý napíše čo mu na T-REXovi odišlo samo bez pričinenia rúk montéra alebo pilota. Aspoň si budú môcť dať ostatný pozor na niektoré diely a preventívne ich kontrolovať.
Ja začnem.
1. Rýchle opotrebenie ložísk, (štandard)
2. Nový rexo EFL- Servo cykliky do 10 minút po pripojení napájania zhorelo (vyreklamované)
3. Nový rexo EFL- odtrhnuté magnety motora pri treťom skoku (našťastie na zemi) (vyreklamované)
4. Reklamácia 3GX (problém v 500vke u Poisona) (vyreklamované- ešte neprišiel nový)
5. Sťahovanie regulátorov na výmenu-opravu(ešte som neposlal)


tibor tak za to čo je čiernim si myslí že si môžeš sám môj názor ........ale vyreklamované tak potom supiš
Bydlisko: Rožňavské Bystré, https://rc-rally-slovakia-championship7.webnode.sk/ ( 47 rokov )
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 09:06 | odkaz na příspěvek
Marek1:
tibor tak za to čo je čiernim si myslí že si môžeš sám môj názor ........ale vyreklamované tak potom supiš

Je to možné, ale napríklad s Jive sa mi to nemôže stať, plynulý rozbeh to mal proste zachrániť čo Castle neurobil.
Ale je možné že aj to bola moja vina, lebo Castle nebol v režime governor čo sa bez Castlelinku nedá nastavit.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
Timo
modelár

Příspěvků: 1248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 09:33 | odkaz na příspěvek
Castle ICE reg sa dá preprogramovať na governor aj bez castlelinku jednoducho z rádia. Samozrejme že ako prvé si musíš nakalibrovať dráhu plynu. Ak si to nespravil a len jednoducho nahodil do vrťasa tak si za to môžeš sám, lebo v tom režime ako je castle nastavený je pre vrtuľník nepoužiteľný, priam nebezpečný! S castlelinkom ho len doladíš.
( 49 rokov )
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 09:37 | odkaz na příspěvek
Timo, zas nejsu úplný magor, základné nastavenia som robil, len mi prišlo dosť náročné pre mňa nastaviť ho do governoru bez linku a navyše som to nikdy nerobil, takže bol nastavený len na krivky.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
Timo
modelár

Příspěvků: 1248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 10:01 | odkaz na příspěvek
Práve že on nie je nastavený na krivky!!!
Nečítal si manuál?

Any fixed wing aircraft, but NOT for use with
helicopters.
When using Auto Calibrating Throttle,
you must throttle up to full throttle for four
seconds and back to the off position each time
you power up and fly your airplane. This will
set the automatic throttle endpoints within the
controller. This is the FACTORY setting.
( 49 rokov )
Tibor889
modelár

Příspěvků: 997

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 10:12 | odkaz na příspěvek
Timko, samozrejme že som ho nastavoval podľa manuálu, ale nechci odo mňa aby som si pamätal postup, čo a ako keď som to robil len raz a to v auguste a nikdy více. Keby som mal pred sebou manuál tak si spomeniem čo som mu nastavil, ale takto v práci ťažko. A medzičasom som robil aj Jive, a ten si tiež už podrobne nepamätám, keby som to robil 5x tak sa mi to uloží ale takto ništ. Ale si buď istý že moja angličtina je dosť dobrá na to aby som tam nenastavil fixed wing aircraft. A ja pri HELI idem VŽDY podľa manuálov, nemám toľko peňazí na metódu pokus-omyl. A tebe sa to machruje keď si ho nastavoval nedávno
A okrem toho to v lufte dvakrát bolo a nebol s ním problém takže bol asi nastavený korektne.
Ale teda vinu si priznávam. Takže odpočítam bod č.3, čo je len v prospech Align.
Bydlisko: Boleráz-Klčovany ( 46 rokov )
kuro99
modelár

Příspěvků: 2161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 10:24 | odkaz na příspěvek
Ja osobne som vlemi rad ,ze tu je Align !

Podla mna je to velmi rozumny cena-vykon a predajnost a pocetnost to len potvrdzuje.

Mne zatial 3xtuk neodislo nic.
Bydlisko: ZA
beta
modelár

Příspěvků: 27

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 10:51 | odkaz na příspěvek
Nemal zle doma??? alebo nemal zle na fóre??? (ked sa to dozvie ALF)

ALFOVI je to totálne jedno
Bydlisko: Trnava ( 55 rokov )
Alfa
modelár

Příspěvků: 1825

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 11:29 | odkaz na příspěvek
Myslíš tomuto ALFOVI ?

Bydlisko: Trnava, vek-46
Timo
modelár

Příspěvků: 1248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 12. 2011 o 11:36 | odkaz na příspěvek
Tibor889:
Marek1:
tibor tak za to čo je čiernim si myslí že si môžeš sám môj názor ........ale vyreklamované tak potom supiš

Je to možné, ale napríklad s Jive sa mi to nemôže stať, plynulý rozbeh to mal proste zachrániť čo Castle neurobil.
Ale je možné že aj to bola moja vina, lebo Castle nebol v režime governor čo sa bez Castlelinku nedá nastavit.

Tiborečko nejeduj sa, reagoval som len na to čo si napísal. A keď si tam nemal nastavený plynulý rozbeh tak si to mal skrátka ako sa hovorí celé zle.
Preto nemôžeš čakať že ti regulátor niečo zachráni.
A Jive som ti nastavil ja, možno si spomenieš.
Tiež si to mal zle!
( 49 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 183 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 0 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: