Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
andrej11
modelár

Příspěvků: 269

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 3. 2016 o 22:43 | odkaz na příspěvek
Chalani kolko mate letovy cas s 4s 1400-1800 cca...? Diiik.
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
Zeldos
modelár

Příspěvků: 492

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 3. 2016 o 23:15 | odkaz na příspěvek
neclovek a preco si nekupis tie quanum V1 ?
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 3. 2016 o 23:23 | odkaz na příspěvek
Lebo monitor z nich teraz používam a je to naozaj tragédia...
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
207peugeot
modelár

Příspěvků: 56

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 3. 2016 o 23:41 | odkaz na příspěvek
neclovek aby si mohol využívať ten tvoj monitor potrebuješ pred neho plastovú lupu ako je na videu https://youtu.be/_BXQBrwAtw8?t=76 dá sa kúpiť napr. v obchode s očnou optikou. Okuliare Quanum V1 a V2 ich majú v balení.
Bydlisko: Šúrovce
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 3. 2016 o 23:58 | odkaz na příspěvek
Ale ja nemám problém s tým, že by som naň nevidel, ale s tým, že má strašne malé rozlíšenie, vidím každý pixel zvlášť aj bez toho, aby som pred tým mal lupu. A ani mizerné podanie farieb a úbohý kontrast tomu moc nepomáhajú.
Zatiaľ som tak na 70% rozhodnutý pre tú 4,3" mikrovlnku z banggoodu. 800x480, 32ch rx, dobrá cena... má ku tomu niekto nejaký svoj názor?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 00:01 | odkaz na příspěvek
andrej11:
Chalani kolko mate letovy cas s 4s 1400-1800 cca...? Diiik.


Andrej 1400mAh 4S 3min viac je uz nicenie bat. Ale tie 3 min su fakt neskutocne uzasne
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 00:14 | odkaz na příspěvek
Ako môžeš také niečo napísať?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
andrej11
modelár

Příspěvků: 269

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 00:24 | odkaz na příspěvek
poison: Diiik. A skusali ste aj 4s 1800mAh? Ci to je uz tazke? Idem totiz nakupit konecne baterky a nechcem uz nakupovat kriskros hocjak skušat a potom mi ostanu lezat lebo su mi nanic.
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 06:39 | odkaz na příspěvek
ja tak isto 1400 3 min a 1800 4 min ked lietam bomby..

neclovek a co take napisal?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 06:41 | odkaz na příspěvek
1800mAh budem urcite skusat niekedy no teraz som uz mam nakupene bat.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 08:07 | odkaz na příspěvek

odkaz na Vimeo



neclovek:
Ja to zatiaľ vidím tak, že pokiaľ tu má niekto iný názor, ako všetci ostatní, tak tu nemá čo robiť...


Trosku sa mylis. Ludia ti tu mali snahu pomoct, su tu este aj taky ktori ti stale vedia ponuknut hodnotne rady, snazia sa ti porozumiet a poradit podla vlastnych tazko ziskavanych skusenosti ktore si sami zazili, sami ziskali. Su to skusenosti ktore stoja nie len cas, nervy, peniaze ale aj podporu od blizkych a ich porozumenie. Ja sam som stratil chut ti pomahat a radit, cudujem sa ale obdivujem trpezivost tych ktory este drzia a pomahaju tebe. A to pre to, ze ty ich usilie ignorujes a stale tychto ludi presviedcas o svojej pravde. Nemas pravdu v tom ked tvrdis ze iny nazor sa tu neakceptuje. Len sa priklana k nazorom ktore maju hlavu aj patu. Novinky sa casto dlho diskutuju a mnoho krat sa dostanu sem az plnohodnotne prispevky. Musim povedat ze je tu par ludi ktorych treba nasledovat ak sa nechces zbytocne, dlho a draho trapit. Reagujem len pre to co si napisal (v citate od teba). Ja sam rad polemizujem a badam neprebadane ale tu som si zvolil cestu istoty nakolko chcem lietat vela, kvalitne a podla moznosti nie zbytocne draho. Aj ked lietam spickove veci pretoze pre mna je cesta istoty lacnejsiabako laborovanie. Ano skusam aj ja niektore veci ale zatial sa mi to velmi nevyplatilo. Zistil som ze co je funkcne netreba ignorovat.
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 09:26 | odkaz na příspěvek
Petko dobre pises. Andrej super lietaj lietaj neda sa to oklamat. Musi to clovek nahoblovat. Ides dobre a blizis sa k tomu ze lietanie zacnes vidiet uplne inak. Za istou hranicou sa to vsetko zmeni stane sa z toho uzasny relax adrenalin vsetko to uzasne co z toho plynie zacne clovek citit. Prajem to kazdemu.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 10:02 | odkaz na příspěvek
Ako poisonko pise davam mu za pravdu. Ked prekrocis istu hranicu uz nebudes riesit co ale ako...
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 12:19 | odkaz na příspěvek
ThinkPad:
neclovek a co take napisal?

Pokiaľ dobre vidím, tak Andrej nemá vyplnený svoj setup. Ak má ten istý setup, ako vetci ostatní, tak pardon, som ticho.
Niekto môže po 3 minútach pristáť s 40% nevyužitej kapacity, niekto iný zas po 3 minútach lipolku podbíja na 2,8V.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Zmurko
modelár

Příspěvků: 52

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 3. 2016 o 12:25 | odkaz na příspěvek
neclovek: ja na tom banggood citam, ze to ma rozlisenie len 320x240 P tak neviem. Zatial setrim na kvalitnejsie okuliare no v sucasnosti pouzivam quanum v1 s tym, ze som len vymenil monitor za 5" a nemam ziadne vyhrady. V podstate verzia V2 je len vylepsena o monitor a ma ine uchytenie na hlavu ale kedze som uz mal V1 tak stacilo objednat monitor z aliexpres a uz je z toho domaca V2. A bude ta to stat rovnako ako V2 ci tie z banggood.
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 158 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: