Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
marwi
modelár

Příspěvků: 215

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 07:39 | odkaz na příspěvek
ThinkPad:
to bol adrenalin jak hovado! doteraz nezabudnem ten pocit ked som mal este stare emaxy a 12A emax regle a pridal tomu plne bomby.. ruky aj kolena sa mi triasli ako dive s tej rychlosti to ti staci aj 1 baterka a mas adrenalinu na 2 dni v sebe a ked som si potom kupil kobry tak sa mi ruky klepali druhy krat ked to bolo 3x silensjie


ach thinkpad, preco som ta ja pocuval. stare emaxy a 12A regle mohli byt fajn na zaciatok... a nie kupit na zaciatok emax RS2205 a 20A little bee, to mi budu ruky vibrovat jak nokia 3310
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 08:41 | odkaz na příspěvek
Nechce sa mi strihat ani renderovat YouTube dobre mrsi Tu kvalitu ak mu nedame co treba format 1080p 60FPS . Dehonestuje videa celkom slusne hehe.


odkaz na Youtube
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 09:17 | odkaz na příspěvek
to intro sa mi lubi pekne poison ..ten konar tam bol zradny strasne inac aj ja mam s toho youtube uplne nervy! neda sa kupit nejaky premium ucet alebo zistit ako docielit vyssiu kvalitu? v pc mam kristalovo cisty obraz a na youtube ako keby som to nahraval mobilom..
marwi aspon sa zena potesi tvojim rozvibrovanym rukam
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
marwi
modelár

Příspěvků: 215

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 09:56 | odkaz na příspěvek
a preco nenahravate na vimeo? tam fulhd vyzera aj ako full hd
Bydlisko: Martin ( 37 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 10:17 | odkaz na příspěvek
To neni youtubom...keď si správne nastavíš enkóder podľa požiadaviek od googlu tak budeš mať skoro lossless kvalitu.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 10:22 | odkaz na příspěvek
Neclovek citaj co pisem. Nepis to co som uz napisal vo svojom prispevku nespamuj tu. Hodnota tvojho prispevku je nulova. !!!
Myslim ze viem co mam robit aj bez Tvojich sprostych reci.

Nechce sa mi strihat ani renderovat YouTube dobre mrsi Tu kvalitu ak mu nedame co treba
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 10:47 | odkaz na příspěvek
A ak by si nahodou aj nepochopil NECLOVEK ten príspevok od Mata tak Ti to prelozim.

Natoc video tym RUNCAM co tu stale vypisujes uploadni ho na trubku a potom mozme debatovat nie drystat pitchoviny ako to ty vies.

Kvôli Tebe tu prestali prispievat ludia na ktorých mi zalezi a ich prispevky maju hodnotu nie ako Tvoje sprostosti. Nik sa na Teba nehneva ale zamysli sa nad sebou. Toto je forum a to je hlavne o vymene skusenosti GOOGLE vieme vsetci teda vacsina pozivat.

Dostal si radu aj ohladne camery ale tabulkove hodnoty ktore si pisal si vie kazdy precitat. Ja som skusil aj RUNCAM aj YI tak moja rada jednoznacne YI. A presviedcat Ta o niecom mame my? Ty jebe? Ved ty sa musis zaujimat ked nieco chces. Nam je jedno co si ty kupis. Cele zle.

Moja rada ? Pred tym ako nieco napises porozmyslaj nad tym. A nemyl si forum S Fuckbookom.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 11:10 | odkaz na příspěvek


ja sa riadim tymto a moje videa veru niesu kristalovo ciste.. tak skus konkretne poradit
marwi tam he limit 500mb a nemam kupeny premium no zvazujem nad tym..
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 11:23 | odkaz na příspěvek
Thinky kľudne choď do prémia na vimeu ja som neoľutoval. Neclovek, xiaomiy sme ti neradili len z hľadiska obrazu. Je jasné že v podobnej cene sú aj máločo lepšie kamerky. Ide tu aj o iné veci než len obraz a zvuk. Pokúšali sme už kamery rôznych designov a typ gopro je proste na lietanie najpouzitelnejsi. Najmenej hello efektu. Najmenej vybracii. Najväčšia stabilita stroja. Stačí ti toto ???
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 11:47 | odkaz na příspěvek
Poison: napísal si 1080p 60fps, to nieje to, čo youtubu treba aby ti to nedomršil a ak to nemalo byť ku tomu, tak by sa zišlo písať trocha čitateľnejšie (keď už sa tu pokúšame o nejakú vyššiu úroveň od fuckbooku). Chcel som ešte doplniť tú tabuľku, ktorú sem dal thinkpad, ale nevydalo, keďže som v škole tak počas jej hľadania som odbehol k iným záležitostiam, na druhú stranu máš pravdu, prispel som skôr, ako som mal všetko nachystané.

Matolowa: keď dojdem domov, obstarám si špeciálne pre teba vzorku raw videa z runcamu a nahrám ti ju na youtube.


poison:
Ja som skusil aj RUNCAM aj YI tak moja rada jednoznacne YI. A presviedcat Ta o niecom mame my? Ty jebe? Ved ty sa musis zaujimat ked nieco chces.

Ja sa o to zaujímam a z toho čo som zistil, tak mi príde lepšia práve runcam, ak si myslíš opak ale nechceš mi napísať prečo tak ma o ňom asi ťažko presvedčíš. Tvoje príspevky pre mňa bohužiaľ nie sú božie slovo, aby som len bez otázok poslúchal a robil, ako ty uznáš za vhodné, čiže ak na otázku "prečo je podľa teba yi lepšia?" Odpovieš slovami "Ty jebe?", tak nečakaj, že sa tu pokloním a budem šúchať nohami...

Peter: takže ak to správne chápem tvar Yi má oproti tvaru runcam výhodu lebo je menej náchylný na vibrácie a menej ovplyvňuje stabilitu stroja?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
WiiPro
modelár

Příspěvků: 1516

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 12:52 | odkaz na příspěvek
Odkedy ma framerate vplyv na kvalitu vide?a Na yt idu aj 50/60 fps videa nahrat a yt ich podporuje
Prizrak
modelár

Příspěvků: 1169

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 14:55 | odkaz na příspěvek
neclovek:
Peter: ja sa nikoho nesnažím o ničom presvedčiť, ale keď mi všetci radia xiaomi a pritom vidím na tých videách, že ten runcam je proste lepší tak čo mám robiť? Všetkým poďakovať za super radu, kúpiť si "overenú" xiaomi a šťastne lietať? Pokiaľ nemám pravdu, nech ma o tom niekto normálne presvedčí tým, že obháji tú svoju a nie tým, že keď maju všetci overenú xoaomi tak musí byť proste najlepšia, prečo potom máte poniektorí gopro? Máte na rozhadzovanie, keď si priplácate za kameru, ktorá netočí o nič lepšie, ako neprekonateľný gopro killer xiaomi?
A to bol všetko len príklad, väčšina z toho ale platí všeobecne.


xiaomi,sjcam,firefly..všetko je na jedno kopyto myslím obrazovo..sú tam len nejaké rozdiely medzi teplotou farieb,prípadne v ostrosti..
Prečo gopro????
keby ma trápil len obraz tak mi to je jedno...ale ktorá z nich mi ponúkne na fhd 120fps? mne ide hlavne o framerate...lebo úplne inak sa pozerá na video v 30fps a 60fps prípadne viac..

k runcam..to tvoje rawko..načo???? aby som sa ešte trápil s doladením videa..contrastu,jasu a podobne...zase tvoje hlúpe presadzovanie názoru.
Bydlisko: Žilina,Rajec
WiiPro
modelár

Příspěvků: 1516

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 15:42 | odkaz na příspěvek
Lenze za cenu jednej gopro mozem mat vsetky tie lacne kamery (obrazne).
Prizrak
modelár

Příspěvků: 1169

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 15:51 | odkaz na příspěvek
jasne to je iná vec
Bydlisko: Žilina,Rajec
Mafi
modelár

Příspěvků: 93

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 31. 3. 2016 o 16:39 | odkaz na příspěvek
DRL | Tips for Beginners | Drone Racing League
https://www.youtube.com/watch?v=IphMBhkqn-k
Bydlisko: Bratislava
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 156 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: