Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 12. 2013 o 09:27 | odkaz na příspěvek
Servus vrabcek,
terminológiu letectva myslím dostačujúco ovládam. Počúvam a prehodnocujem každý názor ! Koniec koncom,budem rad ak sa ukážeš medzi nami .

S pozdravom a úctou Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
igel
modelár

Příspěvků: 961

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 12. 2013 o 17:08 | odkaz na příspěvek
radsej lietam s lietadlom ako s archeopterixom alebo pteradonom. Takze pre ludi je zrozumitelnejsi profil lietadla. A kedze sme a asi este dlho budeme na Slovensku, asi aj farby by mali zodpovedat trikolore. A kedze sme v BA, mala by tam byt zmienka. Profil hradu sa asi dost dlho nezmeni
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
rudolf
modelár

Příspěvků: 100

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 12. 2013 o 18:48 | odkaz na příspěvek
Debata o prehistorickych okridlenych jasteroch nam asi nevnesie ziaden uzitok. Som presvedceny, ako som uz navrhoval, aby logo nasho klubu obsahovalo primarne prvky prislusnosti a miesta. Nemyslim, ze sa budu tieto prvky menit a este jedna poznamka, uz z nostalgie a ucty k ludom, lietajucim na vajnorskom letisku, ked sme pokracovatelia, aspon s modelmi lietadiel, by aj tento prvok mal byt obsiahnuty v nasom logu.
Nie som grafik preto ho nekreslim, len navrhujem obsah, ale sikovne ruky urcite budu vediet zhmotnit navrhy do niekolkych draftov a uvidime.
Ak sa niekdo pustate do kreslenia, dajte vediet, alebo to poslem grafikom, kamaratom, ktory pomozu, len nechcem nieco iniciovat a dozvediet sa potom, ze uz na tom niekdo pracuje

letu zdar
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 12. 2013 o 22:14 | odkaz na příspěvek
Servuste,
ďakujem pekne všetkým....na logu už pracuje nás člen a čoskoro sa dozvieme finálny výsledok .
Dnes som na letisku pokračoval v úprave okrajov trávnatej časti.....príprave na obrubníky.


S pozdravom Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
Joba
modelár

Příspěvků: 1408

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 12. 2013 o 22:21 | odkaz na příspěvek
Snažíme sa dopátrať aj k nejakým historickým názvom alebo označeniam aeroklubov na vajnorskom letisku po II. vojne a tie zakomponovať do nášho loga tak poprosím trochu strpenia .
Logo prvého aeroklubu vo vajnoroch symbol lietadla použitý LMK Bratislava
PS : vedeli ste že tu lietali aj SE5a ?
Bydlisko: Bratislava -Karlova Ves ( 58 rokov )
rudolf
modelár

Příspěvků: 100

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 15:13 | odkaz na příspěvek
ak by si mal dobove fotky Vajnorskeho letiska, myslim tie co nevypadnu z google a neporusil by si ziaden autorsky ano moralny zakon, tak by si mohol urobit galeriu, urcite nie som sam, koho by to zaujimalo.
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
Joba
modelár

Příspěvků: 1408

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 17:54 | odkaz na příspěvek
No ja nie som archivár to prenechám niekomu inému ,ja som len hodil zaujímavé fotky ktoré mi vyhodil práve google a mňa zaujali . Skôr oslov bývalích členov Aeroklubu ktorý majú povojnovú tradíciu ja som modelár
Bydlisko: Bratislava -Karlova Ves ( 58 rokov )
jaroslavs
modelár

Příspěvků: 104

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 20:07 | odkaz na příspěvek
diskusia na temu logo sa nam pekne rozbehla, dostal som dalsi navrh tak som ho dolnil o napis a da sa vidiet na www.klubrcportal.sk. ak sa vam zobrazi stare, tak nezabudnite na F5
Bydlisko: Bratislava ( 71 rokov )
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 20:15 | odkaz na příspěvek
Prvé čo mi udrelo do očí bol ten oranžový tvar ktorý mi pripomína otvor do niečoho ...
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
jaroslavs
modelár

Příspěvků: 104

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 20:21 | odkaz na příspěvek
aj toto logo je odvodene z uz existujuceho loga
Bydlisko: Bratislava ( 71 rokov )
walkera
modelár

Příspěvků: 1140

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 21:09 | odkaz na příspěvek
Ivanhoe:
Prvé čo mi udrelo do očí bol ten oranžový tvar ktorý mi pripomína otvor do niečoho ...

Bydlisko: Senica ( 23 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 21:52 | odkaz na příspěvek
Servuste,
tak srandičky bokom a konkrétny návrh poprosím . Logo je v poriadku,napis LMK RC Portal dat do toho oblúčika hore a ostatne môže byt v tom lietadielku...... a ak tak,môžeme zmeniť samozrejme farby . Chcel som aby sme sa zapojili spoločne.....

S pozdravom Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 12. 2013 o 22:44 | odkaz na příspěvek
Rozhodne by som zmenil tú oranžovú farbu napr. na tmavomodrú a do toho biely nápis. Pridávam nejaké foto na inšpiráciu.
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
rudolf
modelár

Příspěvků: 100

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 12. 2013 o 07:21 | odkaz na příspěvek
hm, to povodne logo, z ktoreho vznikol navrh, ma jasne definovane prvky, ktore davaju tvar - ozubene koleso ktore je podpierane obilim, teda spojenie pracujucej triedy, robotnikov a rolnikov, tomu vsetkemu dominuje cervena hviezda a vypln oblohy................
ja osobne by som si nebral tento vzor, pretoze ked eliminujeme znaky popisane vyssie, tak vznikne prazdny, nic nehovoriaci tvar este nevyhovujucej farby, ta sa da samozrejme zmenit, ale ten tvar je nevypovedajuci.
Jediny znak, ktory nieco vypoveda je hrad a liedadlo, to okolo mozte zmazat a dat to do kruhu.
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
goro
modelár

Příspěvků: 467

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 12. 2013 o 15:07 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Bratislava ( 57 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 225 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 44 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: