Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
chimo
modelár

Příspěvků: 133

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 22. 9. 2013 o 23:08 | odkaz na příspěvek
Ja mám Hitec eclipse pro, zhoda náhod včera kľakla, doma som odskúšal vrtuľník, vymenil baterku vo vysielačke, a za 10 min som bol na pľaci, zapnem vysielačku potom vrtuľník a ticho, nesvieti červená kontrolka iba pri zapnutí preblikne červená a modrá, prehral som soft vo vysielačke aj spektre a nič, zajtra idem reklamovať, vydržala 1,5 roka. No a teraz k rušeniu, kamarát ma tú istú vysielačku, cca pred rokom neovládateľný model 10 sek po štarte, kamarát čo už poletoval začal mať problémy s ovládaním a ja ani nehovorím, bol som rád že to dopadlo prasknutým trupom a asi pred mesiacom išiel polietať, a situácia - on mal zapnutú vysielačku v tráve aj lietadlo, ja som lietal s vrtuľníkom, zdal sa mi čudný na reakcie, ľavá zákruta v inverte a na konci zákruty začal ísť do zeme, tak som pridával postupne výškovke a kolektívu ale stále klesal až som zistil že som v kritickej výške, tak som dal kolektív naplno a potom sa zobudil, dobre vydýchol som si, ale keď mi za 30 sek vyplo motor na 2 sekundy, tak som ho dal okamžite dole a kamaráta som sa spýtal či nemá zapnutú vysielačku, samozrejme mal, podotýkam že dovtedy ani potom mi nikdy nevyplo motor a nikdy sa nekontrolovateľne nerútil k zemi, prestávam mať dôveru k tejto značke, a tých faktických dôvodov je ešte viac, ale to by bolo na viac písania.
Bydlisko: Žilina
palci72
modelár

Příspěvků: 1056

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 24. 9. 2013 o 16:49 | odkaz na příspěvek
"zdravim ta chimo" prosim ta precitaj si moj prispevok v sekcii "Hitec Eclipse 7 PRO výpadok signálu" mne sa stalo presne to iste co popisujes ty konkretne presne toto iste...."zapnem vysielačku potom vrtuľník "ja mam vetron" a ticho, nesvieti červená kontrolka iba pri zapnutí preblikne červená a modrá, a signal ziadny...presne tato situacia sa stala aj mne... stalo sa mi to vo stvrtok 29.8.2013 vysielac mam v servise v cechach od 1.9.2013 a dnes sa mi dostalo odpovede ze som vraj vyskratoval baterku alebo nieco podobne apreto vraj odfajcilo hlavny panel......no to urcite nie a ani nahodou..... mam no to min. 3 svedkov na letisku v LC mal som stastie, s vetronom som pristal na zem a chcel som si prepnut iny model ale vysielac sa uz vobec nespojil so ziadnym modelom..."je mrtvy"...ak budes riesit reklamaciu nedaj sa odbit. S pozdravom DT EDY...
Bydlisko: Podkrivaň ( 52 rokov )
chimo
modelár

Příspěvků: 133

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 24. 9. 2013 o 21:34 | odkaz na příspěvek
Takže ďalší nešťastník, no keď skratnem baterku, tak sa žiadne napätie nedostane ďalej, takže vysielačka ani nevie že tam nejaká baterka je, keď to prepólujem, tak buď je tam ochrana proti prepólovaniu, alebo tam niečo vyhorí, čo je väčšinou hneď vidieť a aj cítiť, ani jedno nie je môj a tvoj prípad, jednoducho zhasli, dúfam že na mňa nebudú skúšať takéto lacné naivné divadielko. Je to jasná závada, doteraz som si myslel že reklamácia prebehne hladko, ale teraz si mi dal chrobáka do hlavy, že to budú neoprávnene naťahovať. Daj potom prosím vedieť ako si dopadol, keďže to máš dávnejšie v reklamácii. Ahoj
Bydlisko: Žilina
Kado
modelár

Příspěvků: 38

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 9. 2013 o 14:49 | odkaz na příspěvek
O tejto znacke zial tiez misim potvrdit, ze sa na vysielacky neda spolahnut. Mozno ma niekto inu skusenost ale ja mam prave tu, ze jeden model v kukurici a druhy nejako doletel na zem po vypinani a zapinani vysielacky. Boli to dve nezavisle pozorovania, dvaja znami. Bol som pri tom. Nie moje vysielacky ani modely. Nastastie.
Bydlisko: Bratislava ( 39 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 9. 2013 o 10:57 | odkaz na příspěvek
Servuste,
zajtra, tj. sobota, budu prebiehat prace na letisku,tak poprosime zhovievavost..... Dakujem pekne.

S pozdravom Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 9. 2013 o 19:55 | odkaz na příspěvek
Budem tam!
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 20:56 | odkaz na příspěvek
...a bolo supeeer!!!

Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 20:59 | odkaz na příspěvek
To hej, aj bez lietadla som mal o zábavu postarané
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:16 | odkaz na příspěvek
Servuste,
dnes sme zamerali hranice letiska,označili.....pripravili na oplotenie. Dakujem pekne vsetkym zúčastnením pri prácach, Rastovi(Skaredy) za prípravu stĺpikov.......Janovi Novoveskemu za výrobu vsetkych tabul a tým co nám fandia.









S pozdravom Martin.
(O dalsich pripravovaných prácach ako aj ich realizáciu budeme včas informovať)
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
marecek
modelár

Příspěvků: 800

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:21 | odkaz na příspěvek
Pozemok je monitorovany ? sranda a cim ????
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:30 | odkaz na příspěvek
Hm.....sak skus
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
celadnik
modelár

Příspěvků: 1166

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:38 | odkaz na příspěvek
marecek:
Pozemok je monitorovany ? sranda a cim ????

žeby nejaké staršie dôchodkyňe -babky, čo nemajú cez deň čo robiť, len sliediť? (viď podľa filmu Babovřesky napr.) typu Horáčková?
( 89 rokov )
marecek
modelár

Příspěvků: 800

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:38 | odkaz na příspěvek
celadnik si zabil
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 9. 2013 o 21:40 | odkaz na příspěvek
Dobre chlapi...srandicky bokom.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
ANGEL
modelár

Příspěvků: 10

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 9. 2013 o 01:31 | odkaz na příspěvek
Bolo superne,nadherne pocasie,kavicka,cigaretky a jeden IDIOT zaparkoval svoj model do svojej nohy )...To som bol ja osobne a zrusil som si dnes svoju laaasku najvacsuuu ( AMEN...Takze si tak skoro nezalietam,asi s najväcsou pravdepodobnostou az buducu sezonu...Do prdele !!
Bydlisko: Bratislava ( 58 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 296 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: