Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
galansky
modelár

Příspěvků: 192

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 20:12 | odkaz na příspěvek
neclovek a ty co predavas tu tvoju masinu sorry ale tych tvojich 2500g ma dostalo teraz ides do coho
Bydlisko: Belusa ( 32 rokov )
Hunter88
modelár

Příspěvků: 99

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 20:39 | odkaz na příspěvek
Ja som si to musel isť prečítať . . . . Unesie Dva a pol kila . . . to by unieslo aj malu mačku . . . Ja to asi vezmem

Edit: to by som chcééél


odkaz na Youtube
Bydlisko: Handlová ( 36 rokov )
galansky
modelár

Příspěvků: 192

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 20:46 | odkaz na příspěvek
ten obrazok ma polozil
co ti drbee sa tu inak ujebavam natom
Bydlisko: Belusa ( 32 rokov )
Hunter88
modelár

Příspěvků: 99

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 21:09 | odkaz na příspěvek
Ten chlap sa mi zdá že vymyslel to iste ale s potkanom a so pštrosom . . a to už je ina liga . . . Tomu vravím Pán modelár . . .
Bydlisko: Handlová ( 36 rokov )
andrej11
modelár

Příspěvků: 269

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 21:57 | odkaz na příspěvek
Hunter: hahaaaa ty si howado. Sa rehocrm
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 22:32 | odkaz na příspěvek
galansky:
neclovek a ty co predavas tu tvoju masinu sorry ale tych tvojich 2500g ma dostalo teraz ides do coho

Predávam, dnes som ju už bol poslať novému majiteľovi. Idem stavať druhú, ZMRko je ťažké, regulátory sú len 12A, VTX je zbytočne veľký,...takmer všetky diely by sa zišlo vymeniť. Svoj účel ako koptéra na "zaučenie" a vstup do FPV racingu splnila a veľmi dobre, tak ju posúvam ďalej. Tých 2500g mi nebodaj neveríš? Trebalo tam nejaké číslo nech to aspoň niečim zaujme, ale na svoju obhajobu je to reálne nameraná hodnota (zaokrúhlená zhruba o 20 gramov). Thrust na motor mi vyšiel okolo 620 gramov pri 4S a 5045BN vrtuli.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
AdamcoSK
modelár

Příspěvků: 10

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 22:42 | odkaz na příspěvek
"Spolu má nalietané niečo cez hodinu." "Je to môj prvý racer." ty nepotrebuješ mať nalietané, ty to už máš teoreticky zvládnuté
Bydlisko: Pružina ( 39 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 23:15 | odkaz na příspěvek
Pôvodne som plánoval, že diely na nového racera preberiem s vami, ale to by bola blbosť lebo už teraz viem že by som skončil zhruba s:
LS-210 (lebo je najlepší)
cobra 2204/lumenier 2206 (lebo sú najlepšie)
Kiss/LB regle (lebo sú najlepšie)
Kiss FC (lebo je najlepší)
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
MishoIV
modelár

Příspěvků: 169

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 4. 2016 o 23:22 | odkaz na příspěvek
Taka otazka na tie thrust metre. Ako aproximujete dynamický ťah? Lebo namerana hodnota z thrust metra je staticky ťah, ktorý odpovedá tomu ak by koptér visel. DOstal sa mi totiž do rúk digitalny silomer a chcel by som niečo podobre spolu s arduinom vyrobyť.

(viem, ze to do tejto temy nepatry ale ked uz ste thrust spomenuly vyššie, plus aj motory porovnávate podla rovnakých údajov)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

neclovek:
Kiss/LB regle (lebo sú najlepšie)

Viem, že si to myslel ironicky, ale čo je na tých kiss esc dobré? Sú drahé a ak sa nemýlim tak boli s nimi nejaké problémy. Teda aspoň pár ludí na reddite písalo.
galansky
modelár

Příspěvků: 192

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 07:30 | odkaz na příspěvek
neclovek:
Pôvodne som plánoval, že diely na nového racera preberiem s vami, ale to by bola blbosť lebo už teraz viem že by som skončil zhruba s:
LS-210 (lebo je najlepší)
cobra 2204/lumenier 2206 (lebo sú najlepšie)
Kiss/LB regle (lebo sú najlepšie)
Kiss FC (lebo je najlepší)

ty mas jeden velky problem a to ze ty si najmudrejsi.kazdy kto tu ma zaujem ti este v niecom vobec radit tak aj tak ho odjebes so svojou preskumanou pravdou.uprimne nebavi ma to stale citat ako sa tu stale snazis presviecat ludi so svojimi vypoctami.skus zacat konecne lietat a ser na svoje vypocty a zacni brat uz trosku veci aj z odskusaneho pohladu.a tie tvoje ironicke poznamky (lebo je najlepsi) si schovaj do prdele.v podstate ty mozes byt rad ze su tu ludia co sme za to vyhodily kopec peniazov a casu len aby sme sa presvecili o tom co je najlepsie.tak potom ked si kupis viac ako jedny amaxy alebo co to bolo tak zacni radit co je dobre. pokial viem toto vlakno bolo zalozene aby sem daval kazdy rady a SKUSENOSTI.
Bydlisko: Belusa ( 32 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 08:15 | odkaz na příspěvek
Mne je úplne jasné, že najdôležitejšie sú vaše skúsenosti. Všetci ostatní, čo majú iné diely ako vy a lieta im to dobre by mali byť upálení na hranici. Desiatky threadov na RCGroups kde ľudia kladne hodnotia iné veci ako tie čo používate vy by mali byť zmazané a ľudia provozujúci stránky ako http://miniquadtestbench.com by mali byť zatknutí. Najdôležitejšia a tá jediná správna skúsenosť je tá vaša lebo vám to lieta najlepšie a neexistuje aby ste nemali pravdu.
Je mi tak isto jasné, že pokiaľ si nekúpim lumenier motory za 25€/kus a kiss regle za 25€/kus tak nieje ani najmenšia šanca, aby som sa priblížil výkonu vašich najlepších neprekonateľných setupov. Ale keď už som ten sprostý nepoučiteľný tabuľky vyznávajúci debil, tak to aj tak skúsim.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 09:22 | odkaz na příspěvek
Niekedy v procese vychovy sa stala chyba.

Je mi hrozne luto ze vzdy sa najde na Slovensku nejaky takyto zjav ktory trvale svojim pristupom nici vsetko to dobre co tu je.

Najsmutnejsie je ze ten co by si mal vstupit do svedomia sa bude vysmievat z tych ktory maju tento konicek v srdci, venuju sa mu, zdielaju svoje skusenosti, podielaju sa na vyvine tohto odvetvia modelarstva, pomahaju kade len mozu, prikladaju ruku aj k organizaii podujatia ktore je pre vsetkych bez rozdielu.

Ja verim ze nemoze jeden ne/clovek takymto spôsobom znechucovat tuto temu. Ale zial opak je pravdou. Obycajne ak v realnom zivote narazim na takuto osobu obchadzam ju oblukom. Tu to vsak nejde.

Tu je len jedna moznost.
Zacat ignorovat prispevky od dotycneho uzivatela to ale znamena prestat prispievat do temy na kolko tento uzivatel ma ku vsetkemu co povedat.

Je to smutne no historicky nic nove. Letu zdar piloti myslim tym ludi ktory realne lietaju a konicek ich uprimne tesi.

PS: Stale dufam ze to vyriesime ako rozumny ludia bez zasahu administratora. Ignoraciou tejto temy by sme urcite mi ktory sme to tu zakladali niekedy nechceli no bohuzial to tam smeruje.

Neclovek skus si zalozit svoju temu a tam si prezentuj teda svoje nazory ak nesuhlasis s tym co sa tu pise. Urcite budes mat vela priaznivcov tam mohlo - by to byt jedno z moznych rieseni.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
andrej11
modelár

Příspěvků: 269

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 09:35 | odkaz na příspěvek
neclovek: Aky chystas setup ty?
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 09:52 | odkaz na příspěvek
Poison: myslíš, že mňa to baví tu robiť bordel? Čokoľvek s čím prídem, na hocičo na čo sa spýtam, vždy ma dakto odbije, vynadá a pošle preč, lebo to nesúhlasí s jeho skúsenosťami. Vždy som ja ten čo nemá pravdu. Ja sa snažím, hľadám, diskutujem a vy namiesto toho aby ste pokusy o diskusiu brali vážne si zo mňa robíte srandu, lebo máte skúsenosti podľa ktorých je lepšie niečo iné. Vždy ste tak presvedčený, že máte pravdu vy a nikto iný, že s vami sa nejaká diskusia viesť ani nedá. To čo som napísal vyššie platí a ak sa nad tým nikto ani neskúsi zamyslieť, tak vám spravím radosť a prestanem sem prispievať a môžete si pekne súhlasiť jeden s druhým bez nejakej potreby diskutovať a vzdelávať sa.
Andrej: ak ťa to zaujíma môžem ti napísať správu ale sem to písať nejdem lebo by som dopadol tak, ako som písal vyššie.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
AdamcoSK
modelár

Příspěvků: 10

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 4. 2016 o 10:03 | odkaz na příspěvek
... prosím prestaň prispievať
Bydlisko: Pružina ( 39 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 170 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 5 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: