Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
LuboSladek
modelár

Příspěvků: 91

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 4. 2016 o 23:05 | odkaz na příspěvek
Čo vravíte na toto? 3mm hrubý základ uhlík a váha 60g aj s PDB, zrejme idem do toho.
http://xhover.com/collections/frames/products/mxp200-bapu-edition
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 05:44 | odkaz na příspěvek
Packu kde nechas je jedno. Ked mas pred kalibraciu uz sognal 2000 a potom 1000 tak je to presne co ma byt. To ze Ti hraju tymi tonmi je myslim prave dobre. Mas zapate aj funkcie v regloch damped light.? V kissfc mas zaskrtnute oneshot.? Za dalsie ak chces skontrolovat ci mas dobre skalibrovane tak pripoj regle k blheli suite a ked mas zaskrtnutu hore ze ma brat z tx hodnotu kalibracie zkontroluj vsetky styri regle ci maju rovnake hodnoty. Ak nie manualne ich uprav aby boli rovnake. Nazvy hodnot teraz neviem no najdes to lahko. Ked to das manualne rovnake mas urobenu kalibraciu.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 08:29 | odkaz na příspěvek
lubo ten ram je teraz popularny no mne sa moc nepaci bat na spodku.. pri pristati sa to hned prevali na vrtule a bohvie ako hore drzi gopro.. ci sa tam da v pohode uchytit.. v podstate usetris 20g od klasickej qav210.. ale ak sa to tebe pozdava kludne do toho chod.. vela ludi s tym jazdi.. xhover je spicka

inac tie tvoje upravene bat si nechal bez tej ciernej zmrstovacky? nerozpadnu sa ti clanky pri naraze? mne uz neraz potrhalo tu vrchnu zmrstovacku a bat sa vysunula s nej.. alebo si ju vratil naspat po skrateni kablov?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
Zmurko
modelár

Příspěvků: 52

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 09:10 | odkaz na příspěvek
poison: regle som mal nastavene rovnako vsetky styri cez blheli suite, tx bolo vsade zaskrtnute, dampen light bolo tiez zapnute. Oneshot 125 povolene. Este taka otazka, ako to mate vy ked date min throttle na 2000, packu plynu dole a zapnes ARM, zmeni sa ti na karte Output data v kiss configuratore throttle na hodnotu 2000 alebo nie? Lebo ked nastavim min throttle na 2000, ulozim nastavenie a skontrolujem kartu output data, tak tam throttle ukazuje vzdy 1010 ked mam packu plynu na minime aj ked odarmujem. Ci je min throttle nastavene na 2000 alebo 1070, tak na karte output data to pri throttle ukazuje hodnotu od 1010 - 2000 podla toho ako pohnem packou plynu na vysielaci.
A este taka otazka ak nastavim regle cez blheli suite, kde zaroven nastavim hodnotu pri vsetkych regloch rovnako min throttle na 1020 a max throttle na 2000, potrebujem este kalibrovat ESC alebo nie?
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 10:04 | odkaz na příspěvek
zmurko s pakou plynu nehyb tu nechaj vzdy dole..

min command si nastav na 1000 a min throttle na 2000
takto:


uloz nastavenia bez pripojenej baterky!
potom chod na tu kartu data output a odarmuj stale bez baterky! ked odarmujes mal by si mat plyn na 1000 ale vsetky 4 motory by ti mali skocit na 2000
takto:


teraz pripoj baterku ESC zapipaju
odarmuj.. ESC zasa pipnu
odpoj baterku
a nastav min throttle na 1070
ulozit..

s pakou plynu neni treba vobec hybat
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
Zmurko
modelár

Příspěvků: 52

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 11:25 | odkaz na příspěvek
poison a ThinkPad: Vdaka za pomoc. Pomohli mi screenshoty nakolko som zistil ze musim v kiss konfiguratore viackrat stlacit save, dokonca odpojit a znovu pripojit usb inak mi to neulozilo co som ponastavovoval. Aj ked som dal min throttle na 2000, stale po zarmovani mi pwm 1,2,3,4 skocilo len na 1070. Teraz to bolo ok akurat som zistil ze jedno esc je asi v keli nakoľko jeden motor sa nevedel roztocit, tocil pomalicky a nakoniec sa zastavil... skusil som vymenit esc na inu poziciu a iny motor a robilo to to iste takze chyba v motore nieje a pravdepodobne je zle esc.
Nemate niekto doma po ruke na predaj jedno esc DYS BL20A PROSIM? Nechce sa mi cakat niekolko tyzdnov na zasielku z Ciny. Pripadne ak niekto nechce prist o svoje ESC, nenasiel by sa niekto, kto by mi jedno svoje nahradne DYS BL20A pozicial kym nepride balik z Ciny a potom vratim nove?
Zaujimave je ze do toho zleho ESC v pohode cez Blheli suite nahram FW aj nastavnie ale jednoducho nefunguje.... neroztoci motor.
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 12:22 | odkaz na příspěvek
nemas zaco sme radi ze sme pomohli staci ze tam je jeden mostfet alebo jedna blbost odpalena alebo funkcna na 50% a uz to esc nepojde dobre.. pojde ale nepojde na 100%.. ja som mal na kiss 30A problem ze jednu nozicku na tych kockach 6 som mal odpajkovanu bol tam studeny spoj.. esc fungovalo ale motor netahal na 100% ale len na 70%
je tam vela suciastok a staci ze jedna z nich nepojde na 100% a uz to moze robit blbosti uz to moze blbnut to sa stava..
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 19:05 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 19:40 | odkaz na příspěvek
su to vsetko kopie QAV210 od lumenieru.. kazdy cinan si to spravi po svojom.. osobne sa mi viac paci ta qav210 ako ls210..
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
LuboSladek
modelár

Příspěvků: 91

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 20:31 | odkaz na příspěvek
ThinkPad:
lubo ten ram je teraz popularny no mne sa moc nepaci bat na spodku.. pri pristati sa to hned prevali na vrtule a bohvie ako hore drzi gopro.. ci sa tam da v pohode uchytit.. v podstate usetris 20g od klasickej qav210.. ale ak sa to tebe pozdava kludne do toho chod.. vela ludi s tym jazdi.. xhover je spicka

inac tie tvoje upravene bat si nechal bez tej ciernej zmrstovacky? nerozpadnu sa ti clanky pri naraze? mne uz neraz potrhalo tu vrchnu zmrstovacku a bat sa vysunula s nej.. alebo si ju vratil naspat po skrateni kablov?



Fuha, QAV210 váži 91g, to je 31g, moja action cam váži 40g, takže ak si kúpim ten xhover, tak oproti QAV to mám len o 9g ťažšie ale aj s action cam a 31g je už dosť rozdiel podľa mňa. Mám do toho pripravený aj micro controller SP racing F3 mini, nakúpil som aj hliníkové skrutky a matice , takže idem uchylačiť na váhe.

O baterku naspodku sa nebojím, aj tak väčšinou vypínam stroj tak 10cm nad zemou vypínačom a lietam nad trávou.

Baterky som jasné že dal naspäť do fólie, len som to už nefotil.

Inak je cítiť že to má 65C ten Graphene od Turnigy, držia vyššie napätie a na plný plyn... amen tma


BTW, skúšl už niekto Raceflight FW? Chcem si teraz kúpiť nové regle na Multishot a ísť do toho. Momentálne mám BF 2.6.0 a 4kHz mód, zajtra to idem zalietať.
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 20:41 | odkaz na příspěvek
potom daj vediet ako to lieta oproti oneshotu
kolko minut lietas na tu 1000mah graphene? mas aj tie 1300mah? tie maju tusim nejakych 170g vsak?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
Zmurko
modelár

Příspěvků: 52

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 20:43 | odkaz na příspěvek
neclovek: Je to presne tak ako pise ThinkPad...vsetko je to kopia od lumenieru a ako je uz vo svete zname, co Cinan, to ina kopia

A teraz vazne, ozaj tu nema nikto jedno zvysne ESC DYS BL20A pripadne moze byt aj DYS SN20A, ja si tam FW prehrajem na Blheli. Uz som objednal u Cinana 6ks len kym to pride tak sa nam vonku aj rozprsi
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 21:39 | odkaz na příspěvek
Jeden by sim Ti vedel poslat no ma bootloader Simonk. Ty pravdepodobne myslis firmware ten tam je standardne blheli SK znamena ze ma bootloader Simonk a ten sa mne nepodarilo zmenit. Ja mam regle vytiahnute zo zmrstovacky a odletovane signalne ak Ti to nevadi poslem Ti jeden. Detialy mi napis do SS.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
LuboSladek
modelár

Příspěvků: 91

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 21:47 | odkaz na příspěvek
ThinkPad:
potom daj vediet ako to lieta oproti oneshotu
kolko minut lietas na tu 1000mah graphene? mas aj tie 1300mah? tie maju tusim nejakych 170g vsak?


Lietam okolo 2-4min@1000mAh a 3-5min@1300mAh bez action cam podľa tiltu kamery a veľkosti bránok
Mám momentálne:
Turnigy Nanotech 1000mAh 45-90C 129g
Turnigy Nanotech 1300mAh 45-90C 146g
Turnigy Graphene 1000mAh 65C 119g

Samozrejme všetko 4s

Všetky sú tak isto upravené ako som posielal foto.
Zmurko
modelár

Příspěvků: 52

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 4. 2016 o 21:56 | odkaz na příspěvek
poison: Velka vdaka, poslal som ti SS. Nic co sa da pripajkovat mi nevadi, hlavne ze budem mat funkcne ESC a tym padom aj quad
Bydlisko: Trebišov ( 41 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 184 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 10 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 3 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: