Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 12:01 | odkaz na příspěvek
Zaplatením členského poplatku získaš na jeden rok voľný prístup na letisko RC Portal ak už si jeho členom.
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
skaredy
správca letiska RCPortál

Příspěvků: 248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 12:20 | odkaz na příspěvek
Dobrý deň,

dostal som viac podobných otázok, takže:
Odsúhlasený vstupný poplatok je 100 Eur. Tým sa stane modelár členom Klubu so všetkými právami a povinnosťami - STANOVY KLUBU.
Vstupný poplatok platia všetci nový členovia.

Členský poplatok na ďalšie roky ešte nieje odsúhlasený, schvaľuje sa na schôdzi členov Klubu. V rámci Rady klubu ako aj medzi členmi je predbežne zhoda, že by to malo byť menej ako 100 Eur tak uvidíme, aj vzhľadom k potrebám a nákladom Klubu.
Plán obnovy a revitalizácie letiska si vyžaduje investície, či finančné, alebo vlastný čas a prácu na brigádach.Plocha letiska- cca 4 hektáre- sú v prenájme, ako už napísal predseda Klubu vyšše, po 15 septembri bude táto plocha uzavretá len pre členov, bude sa robiť nová cesta, v pláne je zavedenie elektriny aj vybudovanie zázemia.
Chceme si vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie.

S pozdravom, Rasťo.

Letu zdar!
Bydlisko: Bratislava ( 53 rokov )
Stefan
team RCPortál

Příspěvků: 965

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 12:54 | odkaz na příspěvek
celadníku ty si vsade ok tak vysvetlim. Aj keby raz nieco malo stat na vajnoroch tak to neovplyvňuje modelarske letisko. A ano planuje sa uz 100 rokov nakupne centrum ale to je dost daleko od nasho letiska
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
goro
modelár

Příspěvků: 467

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 13:03 | odkaz na příspěvek
Ďakujem za odpoveď .Takže vlastne je v tej sume vstup na priestor ktorý máte prenajatý a ktorý udržiavate, resp. upravujete na potreby modelárov aby mohli nerušene a bezpečne lietať a venovať sa svojmu koníčku , ku ktorému takýto priestor potrebujú. Suma sa odsúhlasila a na reakciu celadnika , si myslím, že ak by nájom tohoto priestoru sa mal z nejakého dôvodu ukončiť tak to budete vedieť dopredu a dáte vedieť ostatným modelárom a potom sa vykompenzuje aj prípadne dopredu zaplatený príspevok. Či uź sa do tohoto projektu vrazia peniaze aj keď ide o nájom a potom by sa to mohlo teoretický zničiť nieje pre účeli tohoto projektu dôležité.Dôležité je , že je tu teraz táto možnosť toto využívať a užiť si to. Verím, že to bude dlho robiť radosť modelárom.Keď ideš do kina zaplatíš tiež s vedomím, že sa ten film skončí. A za tie peniaze si , ale užijeś peknú chvíľu...Takže to by som neriešil
Dôležité je , aby tam vládla dobrá atmosféra a radosť..
Bydlisko: Bratislava ( 57 rokov )
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 13:21 | odkaz na příspěvek
goro krajšie sa to ani napísať nedalo
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
Stefan
team RCPortál

Příspěvků: 965

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 14:15 | odkaz na příspěvek
no tak ked vyrastie psenica tak prides do vajnor ako host ..zaplatis hostovsky poplatok a lietas..poplatky budu zverejnene tiez a aj informacia ako a komu ich platit.
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
Ivanhoe
modelár

Příspěvků: 672

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 15:36 | odkaz na příspěvek
celadnik:
100 Eur na rok sa mi zdá fajn členský poplatok, vzhľadom na to, čo vidím fotky a info, čo všetko sa tam robí a pod.... je to 8Eur/mesiac, čo pri finančných nárokoch modelárčiny je len veľmi nízke percento

celadnik nemiešaj hrušky s jablkami, tých 100 Euro je jednorázový vstupný poplatok a členský poplatok bude nižší a bude sa platiť každý rok.
Bydlisko: Bratislava ( 68 rokov )
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 15:53 | odkaz na příspěvek
Celanik vie vzdy najst problem,aj ked je ocividne,ze problem neexistuje.Je vsak smutne,ze nevie najst riesenie,preto kazde vlakno zakonite odumiera.
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 8. 2013 o 16:41 | odkaz na příspěvek
skaredy:
Dobrý deň,

dostal som viac podobných otázok, takže:
Odsúhlasený vstupný poplatok je 100 Eur. Tým sa stane modelár členom Klubu so všetkými právami a povinnosťami - STANOVY KLUBU.
Vstupný poplatok platia všetci nový členovia.

Členský poplatok na ďalšie roky ešte nieje odsúhlasený, schvaľuje sa na schôdzi členov Klubu. V rámci Rady klubu ako aj medzi členmi je predbežne zhoda, že by to malo byť menej ako 100 Eur tak uvidíme, aj vzhľadom k potrebám a nákladom Klubu.
Plán obnovy a revitalizácie letiska si vyžaduje investície, či finančné, alebo vlastný čas a prácu na brigádach.Plocha letiska- cca 4 hektáre- sú v prenájme, ako už napísal predseda Klubu vyšše, po 15 septembri bude táto plocha uzavretá len pre členov, bude sa robiť nová cesta, v pláne je zavedenie elektriny aj vybudovanie zázemia.
Chceme si vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie.

S pozdravom, Rasťo.

Letu zdar!


Ani veľmi nie je čo dodať

Len možno toľko že sa v najbližších dňoch definitívne zneprístupní cesta na letisko od kruháču (okolo bývalého hangáru), takže sa na letisko bude dať dostať len cez rampu.
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 8. 2013 o 00:15 | odkaz na příspěvek
Dnes vcelku príjemné polietanie na našom letisku

Ale opäť problém s nežiadúcim hosťom - prišiel si pojazdiť na plochu. Po upozornení že sa nachádza na súkromnom pozemku síce bez námietok odišiel ale problém aj tak v globále ostáva. Riešenie ohradenia plochy bude teda stále aktuálnejšie.
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
flyierrc
modelár

Příspěvků: 80

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 8. 2013 o 10:17 | odkaz na příspěvek
Chalani, sak nemagorte ludi, kto bol na schodzi predsa vie, ze:

- nic sa neodsuhlasovalo/nehlasovalo, kedze klub este ako taky nemal ani jedneho clena, pretoze clenom sa modelar stava, ked vyplni prihlasku, zaplati clenske, na co nasledne dostane preukaz predpokladam - az vtedy sa mozeme bavit o hlasovacom prave.

- vstupny poplatok urcil pripravny vybor klubu, ktory bol na schodzi predstaveny (aj vybor aj tych 100,- Eur) - plati kazdy novy clen (aj ked sa niekto prihlasi do klubu za 5 rokov + rocne clenske...)

- az dalsia schodza, moze hlasovat o clenskom, ktore bude splatne od 1. januara 2014 na rok predpokladam - s tym ze, regulerne to mozu odsuhlasit platni clenovia klubu + vybor.

Peto
Bydlisko: BA ( 44 rokov )
skaredy
správca letiska RCPortál

Příspěvků: 248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 20. 8. 2013 o 15:34 | odkaz na příspěvek
skaredy:
Dobrý deň,

dostal som viac podobných otázok, takže:
Odsúhlasený vstupný poplatok je 100 Eur. Tým sa stane modelár členom Klubu so všetkými právami a povinnosťami - STANOVY KLUBU.
Vstupný poplatok platia všetci nový členovia.

Členský poplatok na ďalšie roky ešte nieje odsúhlasený, schvaľuje sa na schôdzi členov Klubu. V rámci Rady klubu ako aj medzi členmi je predbežne zhoda, že by to malo byť menej ako 100 Eur tak uvidíme, aj vzhľadom k potrebám a nákladom Klubu.
Plán obnovy a revitalizácie letiska si vyžaduje investície, či finančné, alebo vlastný čas a prácu na brigádach.Plocha letiska- cca 4 hektáre- sú v prenájme, ako už napísal predseda Klubu vyšše, po 15 septembri bude táto plocha uzavretá len pre členov, bude sa robiť nová cesta, v pláne je zavedenie elektriny aj vybudovanie zázemia.
Chceme si vytvoriť príjemné a bezpečné prostredie.

S pozdravom, Rasťo.

Letu zdar!


Nazdar Peťo,
Tento môj príspevok je presný.
Vstupný poplatok odsúhlasila rada klubu - prípravný výbor, nikdo netvrdí že niečo schvalovala schôdza- viď môj príspevok!!!

Všetkých Vás zdravím a prajem pekný deň.
Rasťo
Bydlisko: Bratislava ( 53 rokov )
flyierrc
modelár

Příspěvků: 80

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 21. 8. 2013 o 00:50 | odkaz na příspěvek
Ved som to tak napisal. Preto som reagoval, lebo z toho co si napisal to nebolo jasne, ze kto to odsuhlasil, tak som to upresnil. Len aby to nezavadzalo ludi.

Peto
Bydlisko: BA ( 44 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 21. 8. 2013 o 07:30 | odkaz na příspěvek
Ja myslím že to je jasné aj z jedného aj z druhého príspevku páni
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
skaredy
správca letiska RCPortál

Příspěvků: 248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 21. 8. 2013 o 15:16 | odkaz na příspěvek
O.K. Pohoda
Bydlisko: Bratislava ( 53 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 258 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: bapalo, Messer,