Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Stefan
team RCPortál

Příspěvků: 965

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 24. 3. 2013 o 22:51 | odkaz na příspěvek
mas pravdu a je mi to take az smiesne ze sa niekto stazuje takze ani by som to nerozoberal. a ze z Pezinka...hehehhehhe... mozno fakt
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
bflame
modelár

Příspěvků: 221

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 00:31 | odkaz na příspěvek
Tak ked som si precital poslednych par prispevkov skoro ma slahlo.
Clovek co napisal taky mail nieje normalny, ved konecne sa stretli ludia, iniciativa a ochota nieco urobit pre tento krasny konicek a niekomu to este vadi...
rozum sa mi zastavuje.
Bydlisko: Lozorno ( 38 rokov )
RastoSC
modelár

Příspěvků: 38

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 07:49 | odkaz na příspěvek
chlopy, taketo individum sa vzdy najde. ked uz nevie ako sa zapojit do diskusie, slahne takuto teoriu o obohacovani. ak sudi podla seba nech si vstupi do svedomia. jak prestane snezit zamakame na letisku. Ak sa rozhodnete sypat lamany kamen budem za a donesiem stavebnu zabu aby sme to ubili a zrovnali, len dajte vediet.
Bydlisko: Most pri Bratislave ( 42 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 08:02 | odkaz na příspěvek
papaya:
nechcem podebavat, ale nie je vyhodnejsie namiesto oplotenia spravit vodnu priekopu ? DD


Kámo, nie je to o "vodnej priekope" alebo celkovo o tom že by sme sa ako modelári alebo klub ako prenajímateľ plochy chceli od niekoho izolovať a naschvál ho tam nepustiť. Otázka oplotenia spočíva v prvom rade v zabezpečení plochy pred vstupom osôb ktoré si z letiska robili tréningový polygón autoškoly, výbeh pre psov, feťácky camp alebo skládku odpadu (určite najväčší problém). Len odpadu v priamom okolí plochy bolo za dva veľkoobjemové kontajnery a to sme ešte nečistili ostatok plochy. Všetko sa samozrejme platí. Zabezpečenie plochy proti vývozu odpadu a robenie nepovolenej skládky máme v zmluve od majiteľa pozemku takže je to naša povinnosť.

Ale musím uznať že tvoj koment bol vtipný


jetelektropilot:
Servuste,
ze ako tu je veselo . papaya,aj to je napad Viktor,ano myslim aj na tie nabehy a aj ten vrchol.... Zatial tam bude ten drveny kamen . Dnes sa to nedalo, z dovodu zanepraznosti Tatry.

A teraz vaznejsie ! Opat som dostal mail,ktory ma moc netesi . Napisem,poviem to len raz a nebudem sa k tomu vracat. Ak mas problem s tym,ze
si roky zadarmo chodil lietat do Vajnor a preco teraz toto vsetko okolo letiska.....to co robime,nie je zarobkova cinnost !.....nikto sa nechce pred
nikym ukazovat ! a pod. Robime to so srdcom ku konicku,co nas zaujima a tesi......urobit si pekne podmienky na jeho prevadzkovanie a rozvoj !!!
Mam toho vela ako aj iny......letiska mam plnu hlavu a nemam cas,chut sa zaoberat s problemom aky mas ty. Prid medzi nas a uvidis ako nam
bude skvele pri lietani....akciach. Ak nemas zaujem,nic uz prosim nepis,nikoho nenutime a prajeme vsetko dobre.

S priatelskym pozdravom Martin


People are people, s tým nič nenarobíš. Neviem ale pochopiť motiváciu spomínaného človeka že sa takto vyjadruje. Veď to, že sa s letiskom niečo robí je ku prospechu všetkých. Za druhé - brigády predsa nie sú povinné! Je to čisto dobrovoľná záležitosť a navyše je tam aj zábava. Na nikoho sa nebudeme škaredo pozerať keď si príde zalietať a nebol pred tým brigádovať. Je to snáď závisť ktorá s ním lomcuje? To je ale jeho problém nie tvoj Martin. Alebo je to o tom že to už nebude lietanie "úplne zadarmo"? Ale za tých pár šestákov ten človek dostane presne to čo aj všetci ostatní - bezpečné, kultúrne, čisté prostredie s vybudovanou základnou infraštruktúrou (elektrika, voda na polievanie) a možno časom aj záchod

Martin, jediný liek na podobných nespokojencov je hodiť jeho mail do spamu.......
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
flyierrc
modelár

Příspěvků: 80

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 14:47 | odkaz na příspěvek
Pekna diskusia, aj take musi byt )) ale z casti chapem asi aj toho typka co takyto email napisal... Totiz letiska ktore vyrastaju po okoli (SC, DS, Casta,...) su vsetko travnate plochy ktore treba udrziavat a permanentne sa o ne starat - teda aj platit. V povedomi niektorych ludi to teda asi vyznieva tak, ze o betonovu plochu sa starat netreba, a teraz parta ludi z RC Portalu to vyuzila, prenajala a ide na tom ryzovat... Jedine z tohto uhla pohladu som schopny to pochopit... Aj ked neviem ci je horsi vytlk na trave alebo na tych skarach ktore su v popraskanom betone na letisku... Asi este podvozkom nezavadil, respektive mal stastie v slalome pri vzlete a pristani... Ludia nerozmyslaju v suvislostiach...

Asi sa len potreboval postazovat lebo mal slabu chvilku a nepozera sa na to zo sirokeho uhla... Ale vela ludi ktori chodievali lietat na betonovu plochu do Vajnor (ved aj na FB sme mali skupinu anti homoklad )), zial svojim lietanim a nerespektovanim nepisanych pravidiel pustali do vzduchu vselico, s tym vselicim lietali nad autami a nad ludmi na stojanke, popripade ked bolo viac lietadiel vo vzduchu nadrzovku vystartovali a narobili paseku... A presne v toto verim, ze toto KONECNE VO VAJNOROCH SKONCILO !!! A presne ako pisal Viktor, podmienkou prenajmu je oplotenie a vsetko co k tomu patri... a hlavne kulturne a ciste prostredie. Urcite nikto nikoho z letiska vyhadzovat nebude, akurat tam bude organizacia a poriadok. Noa ze to bude nieco stat... ved ani model nieje zadarmo... vlastne co je dnes zadarmo )) (A ostatna Vajnorska luka je predsa dost velka aj pre tych ktori sa rozhodnu to bojkotovat

Osobne poznam viac modelarov ktori sa dlhe roky snazili s Vajnormi nieco spravit, prenajat, skultivovat a vsetko to skoncilo neuspechom...

A este ma napadlo, ze to by potom zakladatelia Vajnorskej modelarskej plochy, ktori ten beton vlastnorucne pred XX rokmi na tu plochu pokladali, sa mohli teraz akoze vzburit, ze mladi ludia si to zobrali do parady a oplotili ???... Alebo este hlbsie, ze pome sa vlastne vzburit, ze ten pozemok na ktorom je modelarska plocha kupila sukromna firma/osoba... Ved to chodenie zadarmo ktore bolo doteraz, bol vlastne vstup na cudzi sukromny pozemok bez povolenia - teda trestny...

Asi je to len zavist a vsetkym sa nezavdacis...

Peto
Bydlisko: BA ( 44 rokov )
Stefan
team RCPortál

Příspěvků: 965

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 14:57 | odkaz na příspěvek
ja by som to nerozoberal..normalny clovek sa jednoducho na toto nemoze stazovat..uzavrel by som to takto...
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
flyierrc
modelár

Příspěvků: 80

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 15:01 | odkaz na příspěvek
Chlopi a nevyuzijeme zle pocasie a nedame nake pivo/schodzu?
Bydlisko: BA ( 44 rokov )
celadnik
modelár

Příspěvků: 1166

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 15:04 | odkaz na příspěvek
btw, ked to už tu spomínaš a je tu táto debata, ako sa dá u vás v klube zaregistrovať, flyierrc? Kde a komu treba zaplatiť nejaký členský poplatok? Aby som sa vedel ptoom prípadne dostať aj cez rampu??
Taktiež pozerám, že kedy zverejnite nejaké podmienky, čo a ako. Nemám problém s členským poplatkom, keď vidím koľko a ake práce sa odvádza.
( 89 rokov )
flyierrc
modelár

Příspěvků: 80

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 15:11 | odkaz na příspěvek
Stefan:
ja by som to nerozoberal..normalny clovek sa jednoducho na toto nemoze stazovat..uzavrel by som to takto...


Jasne ani mne sa to nechce rozoberat, ale urcite si to tu potmehutsky citaju, tak nech im to otvori oci! Preto som pridal aj ja (prvy a posledny) prispevok na tuto temu


celadnik:
ako sa dá u vás v klube zaregistrovať, flyierrc?


Zatial sa to vsetko len registruje a zaklada... aspon co ja viem, vsetko tu urcite hned chalani zverejnia, hned ako to bude aktualne.
(Ja zatial len chodim na brigady)
Bydlisko: BA ( 44 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 15:39 | odkaz na příspěvek
Servuste,
cely den sledujem vase reakcie......ani neviem co uz na to napisat,a ani nebudem sa uz k tomu vraciat ako som pisal. Len dakujem pekne vsetkym !

Ideme dalej....o kazdom kroku budete informovany. Vsetko sa priebezne pripravuje,len to tu sledujte. Vecer tu najdete nieco okolo clenstva v klube.

S pozdravom Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
Barlog
modelár

Příspěvků: 232

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 16:15 | odkaz na příspěvek
Toto vlakno sledujem pravidelne a velmi Vam fandim
V desnej dobe sa pustat do niecoho takeho je fakt odvaha a aj to uspesne realizovat si nezasluzi nic len respekt

aj ked niesom z Ba chcel by som sa informovat ci bude moznost clenstva aj pre ostatnych
Uvital by som takuto moznost a aj keby som priamo nevyuzival letisko (mozno max 2-3 do roka) tak by som takto podporil dobru vec (a samozrejme aj tento portál)
Bydlisko: SNV a KE ( 35 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 17:34 | odkaz na příspěvek
flyierrc:
Chlopi a nevyuzijeme zle pocasie a nedame nake pivo/schodzu?

Súhlas
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
RastoSC
modelár

Příspěvků: 38

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 20:52 | odkaz na příspěvek
suhlas tak isto. kde, kedy, kto sa ujme zajazdu? navrhnite lokalitu, potom urcime presne miesto.
Bydlisko: Most pri Bratislave ( 42 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 21:55 | odkaz na příspěvek
Servuste,
davame do pozornosti https://www.rcportal.sk/oznamy-a-upozornenia-ft7092

S pozdravom Martin
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
bflame
modelár

Příspěvků: 221

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 25. 3. 2013 o 22:33 | odkaz na příspěvek
Tiez by som dal pivko mohli by sme tento vikend
Bydlisko: Lozorno ( 38 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 173 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: