Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 13:22 | odkaz na příspěvek
Thinky: nečítaš poriadne, všetko je zo spodu uchytené silnou obojstrannou pryžovou páskou. Tú gumičku z vtx dám asi dole... Na regloch sú gumičky v pohode, ziptie je silno napnutý a pri náraze ho roztrhne zatiaľ čo gumička je pružná.
Na nárazy v 80ke by som potreboval niečo iné, ako zmr z čínskeho uhlíka a samozrejme aj iné komponenty. Ten obludný VTX neuchitíš žiadno, jedine ho prilepiť (to som aj spravil) a pri jeho hmotnosti a rozmeroch ho aj tak na 100% utrhne z miesta.
Tie konektory dolu dávať nejdem...iba že by som zohnal poriadne 4mm ramená, to už by som to riskol aj bez nich. S trávou na mňa nechoď - dobrovoľne do nej pristávať neplánujem a pri nedobrovoľnom pristátí si aj tak moc nevyberieš, či pristaneš normálne či dolu hlavou, čiže skratu na spojoch zo spodu sa netreba báť o nič viac ako skratu na tých hore.
Ten pípák znesie do 27V...len či to znesie aj naze.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 13:36 | odkaz na příspěvek
mam ten cinsky zmr tak viem co to je za ram a prezil vsetky narazi bez ujmy a to lietam plny plyn vacsinou.. nuz ale rob ako myslis vsak uvidis sam a vrchne plato a zaznamovu kameru nejdes davat? a naze znesie max 5v..

Mato nadherny stroj, mame co robit aby sme zatebou stihali tomuto hovorim topka!
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
jeeff
modelár

Příspěvků: 372

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 13:42 | odkaz na příspěvek
U nas vonku je totalne hnusne, podla predpovede malo byt pekne. Ale serem na to, uz mam abstak, idem niekde polietat, len dufam ze nebudem quad vyberat kdesi z oraciny
Bydlisko: Senec
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 14:11 | odkaz na příspěvek
Mato paradny stroj pekna praca. Asi najsilnejsi stroj v chotari.

Neclovek ked si odfajcis naze tak tu potom neplac a o mokrej trave vie kazdy svoje. Nema vyznam na Teba viac reagovat...

Jeffko sem tam treba kompresor a blatko ocesat hehe ale neprajem Ti to pisem podla seba.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 14:25 | odkaz na příspěvek
Poison: teraz netuším, o čom točíš... Od regulátorov si zrazu došiel ku naze, ktorú mám mimochodom veľmi dobre schovanú vnútri medzi doskami rámu.
Nemá zmyseľ reagovať...to je celý tvoj problém. Vôbec sa mi nesnažíš pomôcť. Ja nepíšem tie argumenty preto, aby som dokázal že nemáš pravdu ale preto aby si ich vyvrátil a aby som sa trocha vzdelal. Aký má význam len podľa poučiek postaviť špičkový quad a mať pritom v hlave nasraté?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Hunter88
modelár

Příspěvků: 99

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 14:49 | odkaz na příspěvek
Ide o to že su aj bohatší raceri ktorí vyskušaju aj šity . . . a podaju recenzie . . aby si to taká chudoba ako " my " nemusela skušať a zbytočne platiť . . . ale za Cobru 25e je mi aj tak vela ked za 25e mám 4x emax . . . a
Daj tam ten vrch toho rámu gumičky preč a daj tam sťahovacie pásiky a esc hore

Ja sem už tiež velmi nepíšem lebo ma chalani zvozili dosť teraz šetrím na Bryle a vyrábam antenky lebo ma strašne sere ked mi vypadáva FPV neskutočne som alergicky na to
Bydlisko: Handlová ( 36 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 15:08 | odkaz na příspěvek
hunter na fb dal jeden typek tieto anteny http://www.surveilzone.com/5G-Circular-polarized-Omni-Cloud-Spirit-Tx-RHCP-Antenna--g-1458
kopia immersion pouziva ich a pise ze su dobre a zaco sme ta zvozili? nedaj sa!
neclovek na ziadny quad nieje poucka kazdy musis postavit inac akurat sa ti tu snazime poradit lepsie riesenie ale ked si nechces dat poradit tak sa hadaj dalej a sprav si podla seba vsak prides nato aj sam ze sme mali pravdu
..inac zaujimava myslienka ze ty co postavia spickovy quad maju v hlave nasrate
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 16:02 | odkaz na příspěvek
Thinky: zrejme si nepochopil, čo som tým myslel. Ja si dám poradiť, len mi treba veci veľmi dobre odôvodniť a presne tak som myslel aj tie poučky. Môžem si kúpiť cobry, kiss, ..., všetko poskladať do drôtika presne tak, ako píšete a pritom o ničom nič nevedieť, lebo som sa riadil vašimi radami a nezaujímal som sa o to ale to potom nieje hobby.
Keď mi povieš, že tam mám dať pásku a napíšem ti, že gumička je pružnejšia a nepraskne pri náraze, tak tým nemyslím, že tá gumička je lepšia a pásiky sú nahovno, tým len myslím to, že tá gumička má svoje výhody a od teba očakávam aby si nejako lepšie odôvodnil ten pásik a ak len napíšeš, že tam mám dať pásik, lebo je to proste lepšie, tak to je presne ten poučkový prípad kedy robím ako píšete a vôbec neviem prečo.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 16:35 | odkaz na příspěvek
no naco ludia vymysleli stahovacie pasky ked gumicka je lepsia? vsak si skus urobit ocko o ram stahovacou paskou a trhni s nou s celej sily.. roztrhnes ju? myslim ze sa ti to nepodari.. a skus trhnut gumickou.. vsak ju roztrhnes a ani to neucitis! mne pri crashi otrhno 2ks vedla seba 5mm hrubych pasok! tak si predstav aka sila tam musi byt! ved tu gumicku ti natiahne ako hovno a roztrhne ju ako nic! a este ti aj roseka tie kilometrove kable co tam mas omotane.. za dalsie pises ze mas horuce ESC a ty ich das na spodnu stranu aby ich ani len ta vrtula nechladila logika 0 bodov.. za dalsie absolutne nechraneny ziadny komponent pises ze nemas penaize ale nechas si hore odkryte komplet vsetko.. absolutne nerozmiem preco si to neochranil tym vrchnym platom.. to akoze riesis vahu ci co? setris tych 10g navyse? ..a nechas tam pol kila kablov? ta fpv kamera bude na sracky hned.. ani tam nemas miesto na zaznamovu kameru.. ci neplanujes si nic natocit z vysky? tu vobec nejde o to ze mas robit to co piseme ani ti nikto nekaze urobit to iste co mame mi ale ked uz nemam penaize tak si 3x rozmyslim ako kazdy komponent nahodim aby sa mu nic nestalo pri pade! nuz ale ty si asi zjavne s tych bohatsich lebo s tymto by sa tu asi kazdy bal vyletiet do vzduchu
ale pripajam sa k matovi! mam ta rad! bez teba by tu bola nuda
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 17:27 | odkaz na příspěvek
Kde som písal, že mám horúce ESC? To som nikde nepísal, len som písal, že na 4S už sú trocha na hrane a ďalšie ohrievanie by im nespravilo dobre, to že nutne potrebujú dodatočne chladiť som ale nepísal nikde.
O komponenty sa neboím, Receiveru má pevný plastový case, transmitter má zas kovový case a ten 70 centový bzučiak mi nejako chrániť netreba. Jediné, čo ti dám za pravdu je tá kamera ale tej neviem čo by sa robilo, maximálne vylomí z rámu tú doštičku, na ktorej drží a zvyšok stlmia tie gumičky
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Hunter88
modelár

Příspěvků: 99

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 17:28 | odkaz na příspěvek
ThinkPad:
hunter na fb dal jeden typek tieto anteny http://www.surveilzone.com/5G-Circular-polarized-Omni-Cloud-Spirit-Tx-RHCP-Antenna--g-1458
kopia immersion pouziva ich a pise ze su dobre a zaco sme ta zvozili? nedaj sa!


Ja už kupovať nemožem mne jedna antena vydrží asi 30min letoveho času . . . je jedno ako ju uchytím ako kvalitne . . . v 80% ked padnem vždy ju vytočí bud do vrtule alebo nejak inak poškodí . . . vyrábam si svoje niesu ešte dokončené treba ich zalepiť silikonom ale ked som skušal dosah bolo to o dosť lepšie cca +40% naviac a dnes som skusil zasa top variantu ževraj turbine
Bohvieak to nevypadá treba na to skill
Bydlisko: Handlová ( 36 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 17:43 | odkaz na příspěvek
hunter ani sa ti necudujem ze ti ju ohne do vrtule ked je taka dlha a len z koaxialu tie immersion su uplne tvrde a pevne tie mas problem ohnut! maju nejaku kovovu strunu omotanu po celej dlzke alebo co to je.. skus to prerobit ako ma skitzo daj ju podlz celeho quadu a nech ti zozadu trci len kusok.. alebo ich sprav mensie trochu



neclovek pises ze ides vyrezat dieru do buzirky aby ti ich lepsie chladilo.. a mal som 12A regle na 4S viem ako dostavaju zabrat aj regle aj motory a to som ich mal navrchu a gumicky ti nestlmia nic.. tak ako som pisal otrhne ich ako nic rady si uz dostal od kazdeho uz si sprav ako uznas za vhodne a tu kameru nejdes riesit teda? ziadne video od teba nebude?
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
Hunter88
modelár

Příspěvků: 99

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 18:30 | odkaz na příspěvek
Ja čo som videl návody tak má byť antenka čo najvyššie nad quad . . . lebo to strašne ruší signál ked máš antenku vzadu . . . si daleko a otočíš quad o 180stupňov čelom k sebe . . . preto ich nechávam take dlhšie . . . alebo je to len mojou šmatlavosťou
Bydlisko: Handlová ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 18:35 | odkaz na příspěvek
Bužírky - Nie, že idem ale že možno pôjdem...ale to až keď pôjdem bomby, čo pri mojom čase na lietanie bude asi rok kým sa to naučím...
Gumičky - uvidíme, dám gumičkám šancu ale bojím sa, že dopadnú tak isto, ako drevoquad...
Kameru budem najbližšie riešiť až keď budem vedieť lietať a hlavne keď budem mať ten quad v poriadnom stave (4mm ramená, microVTX, odladená...).
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
cucpo
modelár

Příspěvků: 103

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 30. 1. 2016 o 18:51 | odkaz na příspěvek
matolowa:
Tak tu je moj emax 210 na 2205/2633kv motoroch..s pomocou thinkpada doladene pidy na totalnu bombu.





a ako to lieta ? v desatine sekundy je to 50 metrov hore

Ahoj pls na com ti drzi ten XT60 pre bateriu, nieco z 3D tlacky ?
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 295 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 0 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: