Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:29 | odkaz na příspěvek
na cc3d je pipak na pin 6 no potrebujes typ ktory ma 3 kable nie 2 cize tento
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:34 | odkaz na příspěvek
Mafi:
Peter1207,
máš na mysli tento.? http://www.getfpv.com/lumenier-tx5g6r-mini-600mw-5-8ghz-fpv-transmitter-with-raceband.html
s akým prijímačom?

ano presne ten Mafi. S prijimacom ktory mi prisiel s okuliarmy attitude v2 teda fatshark, navyse vysielac zvlada vsetky bandy aj kanaly takze je v podstate jedno aky prijimac pouzijes...na par vinimiek...ale s FS to bude kompatybylne urcite
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:36 | odkaz na příspěvek
Dá sa to nejako otestovať - nejaký test beep alebo niečo ? Pípák (3 pinový) som si už kedysi vyrobil na Cheapo-Quad a doteraz ho dakde mám zahrabaný, môžem ho pripnúť ale skôr ako mu začnem dôverovať by som ho rád otestoval.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:36 | odkaz na příspěvek
Neclovek co sa tyka yaw uz tam velky problem nevidim, aj tak pri lietani fpv je kopta naklonena dopredu takze yaw nerobis len yawkom ale aj roll cize kombinujes yaw a roll, tam potom k tomu poskakovaniu nedochadza vobec
A dalsia vec, neuc sa lietat na horizon mode ci aky to je, takto sa lietat nenaucis, skor naberies kopu zlozvykov...
Lietaj acro a uc sa v nom od zaciatku...
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:49 | odkaz na příspěvek
Neclovek keby som bol ja otec tych deti tak by si sa veru nesmial...

Musis byt v prvom rade zodpovedny modelar.
A aby som bol aj technicky zabudni na tie vselijake mody. Acro doladit ako tak nemusis best zatial na zaklady to staci. Fpv za mestom/dedinou na velkom place bez ludi najlepsie nie sam keby si sa trafil. Ked niekomu na sidlisku ublizis bude neskoro.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 20:58 | odkaz na příspěvek
neclovek:
Dá sa to nejako otestovať - nejaký test beep alebo niečo ? Pípák (3 pinový) som si už kedysi vyrobil na Cheapo-Quad a doteraz ho dakde mám zahrabaný, môžem ho pripnúť ale skôr ako mu začnem dôverovať by som ho rád otestoval.

samozrejme ze sa da odskusat vsak mu prirad nejaky aux na vysielacke a v CF v zalozke modes.. zapoj baterku a zapipaj si s nim.. no potrebujes tusim aj verziu BF ktora podporuje pipak mam pocit je to tato "betaflight_CC3D_BP6.hex" ak ti nepojde na tvojej verzii tak skus flashnut tuto
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 21:11 | odkaz na příspěvek
Peter: Horizon bol skôr len zo zvedavosti na tie autoflipy, učiť sa v tom by bola kravina.
Poison: Preto som sa snažil držať to čo najbližšie pri sebe a čo najďalej od nich. Ale máš pravdu, keď som videl, že prišli mal som sa radšej spakovať preč.

EDIT:
Kráaaaaaaaaaaaaasa, odjebal som dosku... Teraz zase mesiac čakať kým mi príde z číny nová... Nechápem, ten pípak predtým fungoval krásne na receiveri, teraz som ho dal na ch6 na doske a doska umrela.
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
Thinky
modelár

Příspěvků: 1008

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 21:19 | odkaz na příspěvek
akovies ze umrela? objednaj si uz naze32 nie cc3d
Bydlisko: Martin ( 36 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 21:28 | odkaz na příspěvek
Tak, že po pripojení baterky modrá diódka ani neblikne, ESCčka nedostanú žiadny signál, komp "nevie rozoznať zariadenie" a procesor na nej pečie. Nevie niekto o niekom, kto by mal jednu dosku navyše?
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
peter1207
modelár

Příspěvků: 313

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 21:42 | odkaz na příspěvek
Inac niekde som postrehol na cz ci dokonca sk shope naze...len ci su origos neviem a cena okolo 30e
A pripajam sa k poisonovy, aj ja skusam koptu na sidlisku ale vylucne na oci a fpv len v pripade ze som sam alebo s osobami ktore vedia co idem robit a ako sa maju chovat.
Dokonca som vozieval decka ze som im dal brejle na oci a lietal som...ale zasa, decka som poslal daleko za seba a boli tam aj nejaky dospely ktorych ich strazili...cize maximum opatrnosti a aj tak sa moze nieco stat...tak si davaj pozor, toto je len pre tvoje dobro
Bydlisko: Trnava ( 34 rokov )
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 21:45 | odkaz na příspěvek
Origo neorigo to mi je celkom jedno ale 30€ za 15€ dosku dávať nejdem...
Prezrel som všetky (asi) slovenské & české a dokonca aj poľské obchody, pod 25€ som ju nenašiel.
Za týždeň končia prázdniny a ja sa takto pripravím o lietanie...počas školy mi ostávajú iba víkendy, takže najbližších pár mesiacov si zase nezalietam...prečo ja mám v tomto hobby takú smolu...
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 22:44 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Zeldos
modelár

Příspěvků: 492

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 22:54 | odkaz na příspěvek
Neclovek pozri sa po kolko je na HK myslim ze som ju videl aj v tom vypredaji.. budem teraz odtial objednavat veci ked si potom zaplatis SVK postu tak ti ju objednam a ked to pride tak ti ju poslem
Bydlisko: Piešťany ( 30 rokov )
Mafi
modelár

Příspěvků: 93

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 23:05 | odkaz na příspěvek
Peter1207,
kde si kupoval attitude v2? Našiel som mnoho predajcov, ale každý ho predáva s 250mW Tx a ty si písal, že ti prišiel 600mW Tx.
Bydlisko: Bratislava
neclovek
modelár

Příspěvků: 942

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 3. 1. 2016 o 23:09 | odkaz na příspěvek
Práve dnes ráno som odtiaľ spravil nákup. Majú ju tam za 23€ a do konca prázdnin by to už aj tak neprišlo, takže dávať za ňu 23€ sa neoplatí. Moja posledná šanca je tá od Prízraka a ak už ju nemá, tak asi už len toto: http://www.aliexpress.com/item/Acro-Afro-Naze32-NAZER-32-6DOF-Flight-Control-For-Mini-Quadcopter-QAV250-ZMR250-W842/32565874073.html
Bydlisko: Bratislava ( 27 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 169 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 0 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: