Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 15:45 | odkaz na příspěvek
marecek:
Ahojte ,chcem len vediet ci to clenske : vstupný poplatok do klubu za kazdeho noveho clena je stanoveny na 100eur poplatok . podla mna je to dost pre niekoho dat teraz 100 eur ,hlavne pre tych starsich modelarov to bude nerealne . ci by to nebolo mozne aj na niake vstupy. lebo ja osobne som tam bol mozno 2 x tento rok , a mozno tam este 2 x pojdem a za 4 vstupy dat 100 eur je podla mna dost.ako premna neni problem dat tych 100 eur ale pre niekoho je to dost. ide oto aby to potom nedopadlo ako RCKLUB petrzalka. dakujem


Ak máš v pláne chodiť na letisko RC Portal len 4 x do roka tak sa nemusíš stať priamo členom klubu ale môžeš sa zúčastňovať ako hosť - čo je samozrejme podstatne lacnejšie. Všetko sa dozvieš zo zápisnice po zahajujúcom stretnutí klubu.
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
igel
modelár

Příspěvků: 961

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 19:54 | odkaz na příspěvek
Uz teraz sa plati za letisko, velka ciastka za plot, vybudovala sa rampa, zaplatil sa vykop cesty, buda... Nic nie je zadara...
Bydlisko: Bratislava ( 60 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 20:06 | odkaz na příspěvek
... ročný poplatok za prenájom letiska od majiteľa, oprava asfaltovej plochy, kosenie, odvoz odpadu, WC, nákup materiálu na základ cesty (75 ton) ...
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
simonic80
modelár

Příspěvků: 610

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 20:27 | odkaz na příspěvek
Tych 100 eur to je uz oficialne? Ako nechcem rypat,ale marecek ma pravdu.Viem ze vsetko stoji peniaze,ale takto by to fungovat nemalo.ved ked si len vezmete nejakeho 15 rocneho modelara ktory mozno lieta lepsie ako my vsetci dokopy ci mu rodicia daju 100 evri.Ved tento konicek nieje iba o letistku a lietani.A to nehovorim o dochdcoch co tam chodia roky rokuce a my sa mame od nich co ucit.
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 20:48 | odkaz na příspěvek
Servuste,
rozsudok nemoze byt bez sudu. Takze az ked prebehne schodza. Takze prosim ziadne unahlene odsudenia . Tesime sa na vas .

S pozdravom Martin.
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
redix
modelár

Příspěvků: 1947

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 20:54 | odkaz na příspěvek
myslim ze tieto 2 modelarske letiska sa nedaju porovnat, ale pre informaciu ako to chodi inde: http://www.rcklubsenec.sk/clenske-poplatky/

ked sa nieco rozbieha tak treba investicie, ked sa to zabehne a bude treba len udrziavacie poplatky tak to predsednictvo urcite prisposobi.
a tych 8 eur mesacne nezabije ani skolaka, ja svojmu skoro 10 rocnemu banditovi davam o hodne viac mesacne.
Bydlisko: Senec
simonic80
modelár

Příspěvků: 610

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 20:55 | odkaz na příspěvek
Martin nikto neodsudzuje len diskutuje.
Bydlisko: malacky ( 44 rokov )
Viktor401
modelár

Příspěvků: 230

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 21:14 | odkaz na příspěvek
redix:
myslim ze tieto 2 modelarske letiska sa nedaju porovnat, ale pre informaciu ako to chodi inde: http://www.rcklubsenec.sk/clenske-poplatky/

ked sa nieco rozbieha tak treba investicie, ked sa to zabehne a bude treba len udrziavacie poplatky tak to predsednictvo urcite prisposobi.
a tych 8 eur mesacne nezabije ani skolaka, ja svojmu skoro 10 rocnemu banditovi davam o hodne viac mesacne.



Veľmi veľmi veľmi správny príspevok - hlavne ten odkaz, myslím že uvádza do reality.
Bydlisko: Bratislava ( 50 rokov )
jetelektropilot
modelár

Příspěvků: 302

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 21:19 | odkaz na příspěvek
Ved v poriadku simonic80,som v klude,lebo viem ake pohodlie bude ponukat letisko. Uz som pocul kade co od ludi,co niesu v obraze a povedali hocico neuvazene.
Tak zajtra.
S priatelskym pozdravom pre vsetkych Martin
Bydlisko: Bratislava ( 48 rokov )
marecek
modelár

Příspěvků: 800

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 22:26 | odkaz na příspěvek
simonic80:
Tych 100 eur to je uz oficialne? Ako nechcem rypat,ale marecek ma pravdu.Viem ze vsetko stoji peniaze,ale takto by to fungovat nemalo.ved ked si len vezmete nejakeho 15 rocneho modelara ktory mozno lieta lepsie ako my vsetci dokopy ci mu rodicia daju 100 evri.Ved tento konicek nieje iba o letistku a lietani.A to nehovorim o dochdcoch co tam chodia roky rokuce a my sa mame od nich co ucit.

Suhlasim !!!!!!

Skoda ze zajtra nemozem prist. ale aj tak podla mna vela ludi to nezaplati , ani Stefan


igel:
Uz teraz sa plati za letisko, velka ciastka za plot, vybudovala sa rampa, zaplatil sa vykop cesty, buda... Nic nie je zadara...

Igel vsetko je dnes drahe ked uz nato pozeras , ale uz teraz chodi vela ludi k tomu stromu lietat ,a nepotrebuju tu plochu. a takych bude viacej a viacej.
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
Stefan
team RCPortál

Příspěvků: 965

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 22:27 | odkaz na příspěvek
Stefan uz zaplatil a nerieste to tu...nato bude priestor zajtra.
Bydlisko: Dúbravka - Bratislava ( 39 rokov )
janci222
modelár

Příspěvků: 181

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 22:31 | odkaz na příspěvek
Vsak ked tam nemozme ist tak musime tu inac uplne suhlasim s marekom .
Bydlisko: Blava DNV ( 36 rokov )
marecek
modelár

Příspěvků: 800

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 5. 6. 2013 o 23:12 | odkaz na příspěvek
Tak tu a teraz!!!!!!!!


Stefan:
Stefan uz zaplatil a nerieste to tu...nato bude priestor zajtra.

To iste Pekny FOOOOR

Zajtra kosime nase letisko


janci222:
Vsak ked tam nemozme ist tak musime tu inac uplne suhlasim s marekom .

Neboj , viaceri budu suhlasit ale to tu nebudu prejavovat.

A dalsa vec ked tam pride 15 ludi naraz , tak to ani nehovorim, videl som to naposledy . Lietat sa dalo skoro kazdu hodinu nez som sa dostal naradu. Ako moj nazor ze vela ludi pojde vedla na luku.


redix:
myslim ze tieto 2 modelarske letiska sa nedaju porovnat, ale pre informaciu ako to chodi inde: http://www.rcklubsenec.sk/clenske-poplatky/

ked sa nieco rozbieha tak treba investicie, ked sa to zabehne a bude treba len udrziavacie poplatky tak to predsednictvo urcite prisposobi.
a tych 8 eur mesacne nezabije ani skolaka, ja svojmu skoro 10 rocnemu banditovi davam o hodne viac mesacne.

To sa teda neda porovnat , a preto odtial odchadzaju ludia......
Bydlisko: Bratislava ( 46 rokov )
skaredy
správca letiska RCPortál

Příspěvků: 248

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 6. 6. 2013 o 07:44 | odkaz na příspěvek
Viktor401:
... ročný poplatok za prenájom letiska od majiteľa, oprava asfaltovej plochy, kosenie, odvoz odpadu, WC, nákup materiálu na základ cesty (75 ton) ...


igel:
Uz teraz sa plati za letisko, velka ciastka za plot, vybudovala sa rampa, zaplatil sa vykop cesty, buda... Nic nie je zadara...

Presne.
Povedané slovami, keby tam boli k tomu aj čísla čo to všetko stojí...
Prišiel som z roboty a vidím že debata je len o členskom, treba o tom debatovať, áno nieje to málo, ale kto chce chodiť na letisko ktoré aj nejako vyzerá a bude tam mať aj zázemie, tak to nemôže chcieť zadarmo.Na schôdzi to preberieme, dúfam že Vás príde čo najviac.

Letu zdar
Rasťo
Bydlisko: Bratislava ( 53 rokov )
redix
modelár

Příspěvků: 1947

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 6. 6. 2013 o 07:55 | odkaz na příspěvek
skusim iny priklad. sukromne clny na dunaji. existuje par lodenic , kde sa zdruzuju majitela, vybuduju si infrastrukturu, vybetonuju zjazdy do vody, zakotvia pontony, spravia oddychove lavicky so stolmi a stieskami, montazne plosiny atd. nie je to zadarmo, takze sa na to poskladaju vo volom case vybuduju a mozu to vyuzivat. rad by som vas videl ako by ste tam prisli s clnom na privese, zaviedli lodku do vody, vybalili piknik v besiedke a tesili sa ze je to skvele ked je vsetko gratis.. bud sa pridate do klubu a vykryjete nejake naklady, alebo si hladate free vjazd do vody z ktoreho pravdepodobne uz lodku ani auto na breh nevytiahnete.
ked je to tam normalne, co je tuto ine ?
Bydlisko: Senec
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 263 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 8 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: CAA-UAV,