Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 3. 2012 o 20:06 | odkaz na příspěvek
ale uplny kreten ocividne nie je, inak by tam spravil este aj nejaku hrubku..
inak to mas pravdu audino, zmysel pre humor im dost chyba. chvalia a podporuju jeden druheho a ked im tam clovek nieco povie tak je za vola..
Bydlisko: Nitra
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 3. 2012 o 20:09 | odkaz na příspěvek
pkotatko je vynimka,preto je tu s nami.
a nehadzem ich do jedneho kosa,aby bolo jasne.
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 3. 2012 o 20:22 | odkaz na příspěvek
asi to tak vyznelo ale ani ja nie, vsade su vynimky (nastastie)
Bydlisko: Nitra
savo
modelár

Příspěvků: 731

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 3. 2012 o 20:23 | odkaz na příspěvek
martin.b:
ale uplny kreten ocividne nie je, inak by tam spravil este aj nejaku hrubku..
inak to mas pravdu audino, zmysel pre humor im dost chyba. chvalia a podporuju jeden druheho a ked im tam clovek nieco povie tak je za vola..

to vieš, asi tak pred 6timi rokmi bola situácia na df v ČR trošku lepšia
ale poslednú dobu je to naozaj "hrúza"!
vieš poslednú dobu je obrovský buum v tomto hobby a keď ľudia prídu do "styku" s rc heli - tak zrazu každý jeden je KING a každý je múdry ako ruské rádio ...
Bydlisko: Zvolen ( 53 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 3. 2012 o 20:28 | odkaz na příspěvek
nekricme hop, to sa moze stat aj u nas. asi mas pravdu je to tym ze k heli alebo inemu letushopnemu modelu sa da dostat doslova za par eur, takze potom sa pokec deti pomaly rozliezaju do vsetkych normalnych for. to vsak nie je len pri tomto konicku. fotil som takze som chodil aj na fotoportaly a tam to bolo to iste..
v CR je to mozno vidiet preto lebo oni maju vseobecne vacsiu navstevnost diskusnych portalov, pripadne hobby portalov..
Bydlisko: Nitra
Kenny McCormick
modelár

Příspěvků: 499

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 00:41 | odkaz na příspěvek
vdaka chlapci za podporu. To som necakal. Ani ze to narastie az do takych rozmerov..
Len z toho nerobme narodnostny problem. Prosim. Vsade su ludia taki aj onaki. Takze som momentalne aj rad, ze je to tam zamknute, kazdu chvilu to hrozilo ze sa to zvrhne este k horsiemu.

So settswatom nie je momentalne rozumna rec, predtym nebola ziadna, tak neviem ci je to pokrok alebo co to je. I ked sa mu necudujem, pritlacil som ho k muru, nemoze odpovedat ale za to ja nemozem.

A Audino, mal si sa stavit, bol by si vyhral - udajne bol na sluzobke. Len ten zbytok nevysiel, jediny navrh co som dostal je dat zmazat vlakno.
Tak uvidime, ako to dopadne...
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
Brano
team RCPortál

Příspěvků: 3266

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 00:49 | odkaz na příspěvek
savo:
to vieš, asi tak pred 6timi rokmi bola situácia na df v ČR trošku lepšia
ale poslednú dobu je to naozaj "hrúza"!
vieš poslednú dobu je obrovský buum v tomto hobby a keď ľudia prídu do "styku" s rc heli - tak zrazu každý jeden je KING a každý je múdry ako ruské rádio ...

Nie je problem len v CR. U nas je to to iste. Tazko sa tomu vyhnut a je to problem kazdeho CR/SR df. A nie len na modelarskych forach. Staci troska sledovat fora o autach, to je snad este horsie. Tam je expert kazdy kto si navrtal vyfuk

Len moc nechapem, preco napriklad na RCGroups som sa s tym nestretol (alebo na inych english-speaking).

Mozno preto, ze ludia co tam chodia, tak 80% nie su anglicky hovoriaci a tak si nedovolia take pekne urazky, ako u nas
Bydlisko: Brno ( 33 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 08:06 | odkaz na příspěvek
vyhovorka bol som na zluzobke by platila mozno v casoch pevnych telefonnych liniek, neverim ze tam bol pesi, bez notebooku bez telefonu bez nicoho.
Brano: na foto portaloch je to tiez dost zle, kedze zrkadlovka sa da zohnat za 200-300 eur kazdy je hned fotograf..
Bydlisko: Nitra
pkotatko
modelár

Příspěvků: 254

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 09:22 | odkaz na příspěvek
Nevim, me nepripada, nebo jsem si toho treba nevsiml, ze by na DF byly nejake narodnostni problemy. Spis me stve, ze dost lidi reaguje podrazdene na ne treba uplne jasnou, nebo presne polozenou otazku. Dost lidi je tam za machry a ze zacatecnika udelaji s radosti blba. A je naprosto jedno odkud ten zacatecnik je. Je prece moji svobodnou volbou jestli odpovim nebo neodpovim. A pokud ano, tak proc toho druheho urazet za neco co nevi, nezna. Druha nerest je ta, ze DF jsou pomerne hodne prorostla komercnimi zajmy. Jsou tam prodejci a okolo nich je vzdy shluk prisluhovacu co budou prosazovat a chvalit vsechno, jen aby treba pak dostali 5% slevu. Ale nebojte, to vas ceka taky... Okolo heli se toci penize a trh v nasich koncinach je strasne maly.
A co se Kennyho tyce, ja se tam za nej postavil. A ze Settswat nema pristup na DF ? No a co. Pokud bych se chtel ucinne branit a vysvetlit situaci, tak se prihlasim pres kamarada a vsechno vysvetlim. To prece problem neni.
( 59 rokov )
Kenny McCormick
modelár

Příspěvků: 499

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 11:19 | odkaz na příspěvek
Tak som to ukoncil, nemam na to sam zaludok.
Alebo ako pisal Savo - gule
Myslim ze to bude takto lepsie. Poziadal som o vymaz vlakna po vlastnom zvazeni.
Stacilo. Podme dalej
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 11:20 | odkaz na příspěvek
a debilek bude na koni.....
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 2. 3. 2012 o 11:29 | odkaz na příspěvek
podla mna robis chybu ale to je tvoja vec, kym budu takyto ludia ako ty ze si povedia ze na to nemaju gule, tak mnozstvo takychto debilkov sa bude rapidne zvysovat..
Bydlisko: Nitra
Kenny McCormick
modelár

Příspěvků: 499

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 4. 3. 2012 o 10:36 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Prešov ( 56 rokov )
Shake
modelár

Příspěvků: 452

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 4. 3. 2012 o 14:15 | odkaz na příspěvek
Zly zaciatok, dobry koniec - tak nech ti to lieta dlho a dobre.
Bydlisko: Partizánske ( 60 rokov )
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 4. 3. 2012 o 16:09 | odkaz na příspěvek
Igor v novej bunde.
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 240 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 8 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: alexjhon,