Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 20:44 | odkaz na příspěvek
poison:
Davam to sem pretoze sa patri doplnit aj tu druhu vahu. Je to komlet - 1867g , bez baterky - 1440g a baterka ma 427 g Hyperion 2600 mAh. Este budem davat dole kazdu chvilu padla tak potom este dam bezpadlovu verziu. Igor vies ze je 500 vka od protosa vacsia - spolu sme ich porovnavali. Na vahe preskakovalo 1866g a 1867g dal som vacsiu na fotke je 1866g.



Bezpadiel je to 1833g komlet aj z bat. Rozdiel medzi padlovou a bezpadlovou verziou len 34g.

Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:08 | odkaz na příspěvek

baterka turnigy 2200mAh vazi 372g
Bydlisko: Nitra
egabci
modelár

Příspěvků: 765

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:08 | odkaz na příspěvek
Audino:
Jaro SK riesil s kamaratom toto iste,bol to vadny prijimac.a 60metrov je uz aj dost daleko,ne?

nepoznam turnigy vysielac, prijmac, no 60m je primoc malo na to aby vypadol signal, ci? podla mna to kluden moze byt aj statika, ktora vadi prijmacu.
Bydlisko: aktualne L. Hradok, prechodne Zilina, Bratislava
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:10 | odkaz na příspěvek

listy lenive radix, baterka turnigy 2200mAh vazi 372g
Bydlisko: Nitra
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:11 | odkaz na příspěvek
60m to mozno ani nebolo mam velmi zly odhad vzdialenosti musim to nejako vyriesit nebavi ma padat na techniku. skusal som kyvat packami ako sialeny pri roztocenom motore na zemi (bez listov), serva bez zataze aj pod zatazou a ani jedno necuklo za 5 minut ani raz, takze statiku by som akotak vylucil..
Bydlisko: Nitra
egabci
modelár

Příspěvků: 765

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:15 | odkaz na příspěvek
martin.b:
60m to mozno ani nebolo mam velmi zly odhad vzdialenosti musim to nejako vyriesit nebavi ma padat na techniku. skusal som kyvat packami ako sialeny pri roztocenom motore na zemi (bez listov), serva bez zataze aj pod zatazou a ani jedno necuklo za 5 minut ani raz, takze statiku by som akotak vylucil..

skus si len pre zaujimavost zmerat dosah a ci nahodou nemas niekde studeny spoj na konektoroch. regulator mas YGE?
Bydlisko: aktualne L. Hradok, prechodne Zilina, Bratislava
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2011 o 22:21 | odkaz na příspěvek
skusim. regulator mam MSH aj motor, serva su savox 1250
Bydlisko: Nitra
Jiri
modelár

Příspěvků: 749

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 12. 2011 o 01:38 | odkaz na příspěvek
chlapci pri nasom lietani je vam ta vaha akorat tak na hovno PROFESIONALI
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 28. 12. 2011 o 13:13 | odkaz na příspěvek
Jak na hovno ? sak na hadanie
Bydlisko: Trnava
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 12. 2011 o 11:10 | odkaz na příspěvek
takze dnes dalsie 4 baterky, pri dvoch baterkach sa raz prejavila ta ista zavada. na sekundu prestalo raz reagovat klonenie, a pri dalsej baterke klopenie. vzdy po zavade som skusal trhat za packy avsak vyvolat umelo sa mi ju nepodarilo.. serva cykliky by som najradsej vylucil, su nove a kedze sa zavada raz prejavila klopenim a raz klonenim, museli by byt vadne aspon dve. takze zostava prijmac. nema niekto pozicat nejaku supravu na tyzden, alebo prijmac k turnigy 9x? mam v plane kupit futabu t8fg ale nerad by som investoval zbytocne a zistil ze zavada pretrvava...
Bydlisko: Nitra
egabci
modelár

Příspěvků: 765

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 12. 2011 o 12:00 | odkaz na příspěvek
martin.b:
takze dnes dalsie 4 baterky, pri dvoch baterkach sa raz prejavila ta ista zavada. na sekundu prestalo raz reagovat klonenie, a pri dalsej baterke klopenie. vzdy po zavade som skusal trhat za packy avsak vyvolat umelo sa mi ju nepodarilo.. serva cykliky by som najradsej vylucil, su nove a kedze sa zavada raz prejavila klopenim a raz klonenim, museli by byt vadne aspon dve. takze zostava prijmac. nema niekto pozicat nejaku supravu na tyzden, alebo prijmac k turnigy 9x? mam v plane kupit futabu t8fg ale nerad by som investoval zbytocne a zistil ze zavada pretrvava...
ak zostavas pri helikopterach, tak to urcite nebude zbytocna investicia. Inak ak je prijmac ok, tak to bude statika. Nieco podobne som riesil pri logu. Prerobil som uzemnenie a vsetko funguje.
Bydlisko: aktualne L. Hradok, prechodne Zilina, Bratislava
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 29. 12. 2011 o 17:01 | odkaz na příspěvek
myslim zbytocna vzhladom k financnej situacii. ci je prijmac ok neviem, 99% casu reaguje normalne. skusim sa este pohrat so statikou. prijmac mam umiestneny na spodnom plato (pod ozubenym kolom) a microbeast je z bohu. trubku mam spojenu s lozou motora kablom a remen je natrety antistatickym sprejom...
Bydlisko: Nitra
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 1. 2012 o 11:35 | odkaz na příspěvek
vsetko dobre do noveho roku Protosaci!!!! nech vidite co najmenej polamanych listov
Bydlisko: Nitra
myjavak
modelár

Příspěvků: 438

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 1. 2012 o 13:47 | odkaz na příspěvek
tak veru...a vsetkym zelam rovnaky pocet startov a pristati
Bydlisko: Bratislava DNV ( 44 rokov )
yuri9999
modelár

Příspěvků: 1089

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 1. 1. 2012 o 17:58 | odkaz na příspěvek
Tak na Silvestra sa na letisku v Partizanskom uskutocnilo male stretko.Tu je zopar foto:

Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou ( 54 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 213 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 8 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 2 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 4 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: