Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
Johny
modelár

Příspěvků: 205

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 12. 2011 o 15:27 | odkaz na příspěvek
Ahoj chlapci , vidím zas že na chcvíľku vitiahnem päty z domu a tu namiesto PROTOSOV sa rieši uplne iná téma a veľmi zaujímavá ......
Bydlisko: Bratislava, ( 63 rokov )
myjavak
modelár

Příspěvků: 438

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 12. 12. 2011 o 15:39 | odkaz na příspěvek
nejako sa to tu koláčkovie
Bydlisko: Bratislava DNV ( 44 rokov )
Audino
modelár

Příspěvků: 2521

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 15. 12. 2011 o 21:00 | odkaz na příspěvek
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 09:48 | odkaz na příspěvek
z kadial beriete diely na protosa chlopi? ja uz dva tyzdne nelietam kvoli tomu ze neviem poriadne zohnat diely. alfa sa nehlasi, elektromodely je skoda reci, na helifly su vypredane vsetky a na rcvypredaj nemaju nic z toho co chcem . potrebujem len malickosti za par eur (zadny domcek vrtulky, gripy a paku vrtulky) a v tomto case objednavat zo zahranicia je o nicom kedze do vianoc to uz nestihnut
Bydlisko: Nitra
myjavak
modelár

Příspěvků: 438

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 10:10 | odkaz na příspěvek
vyskúšaj ešte raz Petra, keď som s ním hovoril minulý týždeň tak ešte mal diely na Protosa.
Bydlisko: Bratislava DNV ( 44 rokov )
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 11:12 | odkaz na příspěvek
Kup si Rexa a si v pohode - diely kupis na kazdom kroku ci? V Piestanoch do troch dni priamo z ROBBE a aj novinky proste tak to ma fungovat. A predavac Ti pozrie priamo v obchode co maju v Robbe. Dufam ze to vydrzi a keby to tak fungovalo na vsetky typy vrtulnikov. Baliky zo zahranicia su fajn, ale ked ich je vela tak mazelka zuri trochu
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 11:16 | odkaz na příspěvek
v nitre sa tusim ani na rexa nedaju kupit diely. nitra je taka diera a rexa, jedine tak pod stromcek zadarmo (aj s vrecom nahradnych dielov), urcite by som v nom neutapal svoje peniaze. protos mi vyhovuje...
Bydlisko: Nitra
poison
modelár

Příspěvků: 3389

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 11:27 | odkaz na příspěvek
Hlavne je aby bol kazdy spokojny - to najpodstatnejsie je aby nemal vrtulnik pokazeny na skrini, alebo aby sa s nim bal lietat ze nie su diely. Kazdy mame svoj pohlad na vec hlavne aby konicek plnil ucel ktory ma. Na jar mi hadam toho protosa predvedies.
Bydlisko: Madunice ( 46 rokov )
Juro27
modelár

Příspěvků: 409

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 11:31 | odkaz na příspěvek
To je protos až o toľko lepší ako rex?
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom ( 29 rokov )
Alfa
modelár

Příspěvků: 1825

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 12:05 | odkaz na příspěvek
Juro27:
To je protos až o toľko lepší ako rex?

Niekomu sedí protos a niekomu t-rex ale poznám borcov čo mudrujú a lietali zatiaľ len jeden typ vrtuľníku. Ale určite je protos neporovnateľne lepší........... ako t-rex 500 !
Bydlisko: Trnava, vek-46
Juro27
modelár

Příspěvků: 409

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 12:37 | odkaz na příspěvek
Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom ( 29 rokov )
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 12:40 | odkaz na příspěvek
o strachu lietat z toho ze nie su diely som nic nevravel. keby necakam ako debil tyzden lebo niekto nevie obchodovat uz som mohol mat diely davno. mne je jedno kto co ma, len nemam rad syndrom "co mam doma je najlepsie a budem sa za to bit do krvi" ktory sa na tomto fore vo velkom rozmohol, hlavne vo vlakne o rexoch. dondi do diery (nitry) a rad predvediem, ak nebude protos na atomy kvoli mojim mantavym rukam co je dost mozne kedze zacinam skusat kubanske osmy a funnely na rotore
Bydlisko: Nitra
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 12:43 | odkaz na příspěvek
Ja som na protose menil len to co sa mi podarilo znicit padom. Vsetko ostatne funguje ako hodinky. Jasne ze je protos lepsi. Ved si vypocuj rozdiel a musi ti to byt jasne. To uz ani nemusim hovorit o hmotnosti a podobne. Nepoznam nikoho kto vie co to o vrtulnikoch a by sa na protos stazoval. Maximalne sa riesia veci s elektronikov ale to je vec ktora sa riesi pri kazdom vrtase. Ale co sa tyka narocnosti na montaz, oporavy, letove vlastnosti, je protos JEDNICKAAAAAA . A s nakupom dielov som zatial nemal ziadny problem ....bezne drobnosti mam nakupene do predu a s ostatnym mi vzdy promtne(zo dna na den) pomohol Peter(Alfa).
Bydlisko: Trnava
martin.b
modelár

Příspěvků: 1066

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 12:51 | odkaz na příspěvek
ja som tiez menil len to co sa znicilo padom (teraz vystupi niekto kto bude tvrdit ze tym ze je protos lahsi tak sa na nom nici viac veci, to vsak posudit neviem). zatial som mal 3 dost velke pady (vzdy na rotor, vzdy odisli listy a gripy (tu ma mozno rex vyhodu hlinnikove gripy sa asi nelamu)), a loziska na hlavnej oske su ako nove, loziska v gripoch tak isto (2 krat sa menila hlavna os, raz priecna). nad vahou sa asi netreba ani zastavovat, pol kila je pol kila a zvuk protosu je kapitola sama o sebe
a aby som bol uprimny protos ma jednu nevyhodu ktora rex 500 netrapi a to je staticka elektrina, osobne s tym problem nemam ale vela ludi s nou bojuje podla for.
Bydlisko: Nitra
igor21
modelár

Příspěvků: 461

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 12. 2011 o 13:31 | odkaz na příspěvek
Zo statikou som sa trapil na zaciatku aj ja, ale ak sa vsetko rozmiestni tak ako ma tak s tym nie je problem. A bez akehokolvek ukostrovania! Ja som mal pad prakticky len jeden a bola to slusna supa. Skoda cca 60e. A z toho boli len listy 40e. Tie odidu na kazdom vrtasi. Ako pises odisli gripy a plastove prevody v serve. Hlavna oska KO ale loziska prezili a slapu doteraz. Gripy su plastove ok. Sice odidu ale su lacne a zvycajne odide len 1KS. Poskladane to mam za par hodin. Protos ma jednoduchu konstrukciu. Mechanicky mu niet co vytknut. Vyhody a nevyhody remenoveho prevodu nebudem riesit , to sa uz preberalo a pri trocha technickeho citu s nastavenim remnena vsetko slape ako ma...
Bydlisko: Trnava
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 173 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 5 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 3 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: damo,