Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
kuborakas
modelár

Příspěvků: 2

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 15. 11. 2017 o 21:01 | odkaz na příspěvek
Kupim auto do 50eur v dobrom stave
bogo
modelár

Příspěvků: 963

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 11. 2017 o 11:34 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
miso80
modelár

Příspěvků: 161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 11. 2017 o 13:38 | odkaz na příspěvek
Ak je to pre deti na doma, sem tam von nejaka mlacka, tak napr. dole uvedene:

https://www.banggood.com/WPL-WPLB-1-116-2_4G-4WD-RC-Crawler-Off-Road-Car-With-Light-RTR-p-1194636.html

Pozor ide stale o hracku!

Tu je este o nieco lacnejsie https://www.gearbest.com/rc-cars/pp_1131778.html. Ale dost vseobecna otazka, takze kupis auto do 50 EUR lavou zadnou
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
watson220
modelár

Příspěvků: 1156

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 11. 2017 o 14:01 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Topolcany ( 60 rokov )
marek4444
modelár

Příspěvků: 476

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 11. 2017 o 15:09 | odkaz na příspěvek
Za 50€ pôjde v drvivej väčšine len o neproprcionálnu hračku nech už vyzerá akokoľvek.

Miso80 - dobrý tip, ale ak si zrátaš cenu auta+poštovné +dph+sk poštovné tak to bude okolo 75€ čo je ďaleko od 50€ (bohužiaľ )....

Keby bola trošku presnejšie určená predstava o tom aute, aké by malo byť(cestné,licencovaná karoseria,crawler, offroad monstertruck atdaspoň približne), kto by stým a kde chcel jazdiť, ľahšie by sa radilo...
Bydlisko: Nová Dedina pri Leviciach ( 49 rokov )
miso80
modelár

Příspěvků: 161

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 11. 2017 o 19:57 | odkaz na příspěvek
Gearbest ma free shipping a pripadne DPH + spracovatelsky poplatok je vacou stastia Treba vyckat BF je az buduci piatok ... aj ked na taketo trhaky uz moc zlavy nebudu ...
Bydlisko: Bratislava ( 42 rokov )
bogo
modelár

Příspěvků: 963

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 11. 2017 o 20:39 | odkaz na příspěvek
Chlapec ale chce zrejme kupit kvalitny rc model ale za 50eur. Nie to co mu tu ponukame )))
Ale nenapisl presne co chce takze bud nevie co chce,alebo chce vsetko co bude vyhodne
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
marek4444
modelár

Příspěvků: 476

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 18. 11. 2017 o 00:06 | odkaz na příspěvek
miso80:
Gearbest ma free shipping a pripadne DPH + spracovatelsky poplatok je vacou stastia Treba vyckat BF je az buduci piatok ... aj ked na taketo trhaky uz moc zlavy nebudu ...

No možno u iných predajcov, ale ten odkaz čo si dal tak tam je doprava 26,30€ čo nie je veľmi free ale zase na druhej strane s tými poplatkami a šťastí máš pravdu, je to ako lotéria. Lacnejšia verzia je napr. tu bez elektroniky ak máte v pláne vlastnú prestavbu ale aj tak je to nad 22€https://www.banggood.com/WPL-B-1-116-2-4G-4WD-RC-Crawler-Off-Road-Car-Without-Electronic-Parts-ATR-p-1224707.html?rmmds=detail-left-hotproducts&cur_warehouse=CN
Bydlisko: Nová Dedina pri Leviciach ( 49 rokov )
oto771
modelár

Příspěvků: 224

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 18. 11. 2017 o 09:27 | odkaz na příspěvek
Kolegovia, bavíte sa tu na tému na ktorú zadávateľ vôbec nereaguje. Už aj zabodol že tú tému otvoril ...
Bydlisko: Košice ( 73 rokov )
lv
modelár

Příspěvků: 2802

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 18. 11. 2017 o 09:37 | odkaz na příspěvek
bogo:
Chlapec ale chce zrejme kupit kvalitny rc model ale za 50eur. Nie to co mu tu ponukame )))
Ale nenapisl presne co chce takze bud nevie co chce,alebo chce vsetko co bude vyhodne

Napríklad Tento?
Bydlisko: Trenčianska Turná ( 58 rokov )
bogo
modelár

Příspěvků: 963

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 18. 11. 2017 o 11:10 | odkaz na příspěvek
No ano keby bol ale tak za 40
Bydlisko: Zürich ( 56 rokov )
coro
modelár

Příspěvků: 886

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 18. 11. 2017 o 19:54 | odkaz na příspěvek
No ja neviem, ale o tomto čase to vyzerá na darček pre dieťa a nie súťažný model pre profíka..
a aj keď viem že to tak asi nie je, mne by sa zdalo že za 50 éčok by niečo také malo byť.
A určite proporcionálne, to už je aj nejaký silverlit wrc?? hračka.. propo riadenie aj plyn - ale diferák nemá, takže je to len hračka.

Nespomeniem si koľko stála tamyia (kit) kedysi dávno keď som si to kúpil, ale za sadu plastových výliskov v rámčekoch a zopár málo kovových dielov by tých 50e mohlo stačiť, no nie??
K tomu plechovku motor, najlacnejší regl a najlacnejšie čínske rádio.. (Pre začiatočníka - lebo takých vecí majú mnohí modelári plné šufláky a nepotrebujú nič z toho kupovať)..

Keby bol nejaký taký kit modelu "k mání", možno by som aj ja malému niečo také kúpil.
Oproti možno neodpruženým hračkám bez diferákov je to neporovnateľné.
Josooo
modelár

Příspěvků: 847

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 11. 2017 o 13:40 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Ladce (okres Ilava) ( 43 rokov )
coro
modelár

Příspěvků: 886

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 19. 11. 2017 o 15:10 | odkaz na příspěvek
Ten revell som skúsil aj hľadať ale nijaké slovo o "proporcional" a nebodaj digital radio, som nenašiel.
A na obrázku ani diferáky nevidím (no možno len neviem ako by mohli vyzerať a čakám masívnejšie...?)
Tak to by som radšej poradil síce trošku pomalý a bez diferáku a 2WD, ale proporcionálny - ako vstup do sveta modelov a nie hračiek? A možno po výmene bateriek aj dostatočne rýchly.. ten Silverlit (malý má nejaký 1:16 Ford WRC ale teraz asi ponúkajú iné). Funguje (ešte stále a to je dosť úspech). Nestálo to veľa, učite pod 50E. http://www.silverlit.com/a/productcategory/power-in-speed-2/116-licensed-rc/
edit https://rc-modely.heureka.sk/silverit-rc-auto-laferrari-red-1-16/ asi žeby..
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 299 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: Mariano, vrato,