Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 5. 2019 o 10:20 | odkaz na příspěvek
Caute vedel by mi niekto poradit kde by som zohnal lave predne rameno zavesenia kolesa ? Nikde to nemaju.
Lukmil
modelár

Příspěvků: 859

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 5. 2019 o 12:39 | odkaz na příspěvek
Bydlisko: Sereď
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 5. 2019 o 13:31 | odkaz na příspěvek
Diky dobierka bude sice 15e tak som objednal toho viac ale lepsie ako na SK 2tyzdne cakam a furt nic.
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 5. 2019 o 16:43 | odkaz na příspěvek
A vedel by mi este niekto poradit keby som chcel zippy bateriu lipo 2200mah aku prepojku potrebujem kedze mam ID konektor a tam je iny ?-
Lukmil
modelár

Příspěvků: 859

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 5. 2019 o 21:05 | odkaz na příspěvek
Predpokladám , že nevieš , aký konektor máš na batérii . Pošli foto koncoviek batérie a regulátora.
Bydlisko: Sereď
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 14. 5. 2019 o 22:59 | odkaz na příspěvek
Uz som poobjednaval nejake kable a koncovky tak uvidim lebo na e reve mam koncovku traxxas ID tak som kupil traxxas koncovky a k baterke bolo pisane xt60 tak tie mali v akcii tak som zobral 10 párov do zasoby uvidim co z toho vyspekulujem

Lebo niekde som cital ze sa kupit hotove bez letovania nedaju aj ked s cosi našiel na zahranicnych strankach no to by trvalo radšej sa niecomu priucim sam do buducna
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 16. 5. 2019 o 19:15 | odkaz na příspěvek
Chalani mam novy problem diferak bol v poriadku ale mam nove koliecka do rezervy ALE zistil som ze ked idem dopredu motor ide ale kolesa netočí, ked chcem ist dozadu uz točí aj kolesa no aj dopredu aj dozadu to chrčí. Vie ki niekto poradit aby som mohol zacat rozoberat


Uz to mam porozoberane len este neviem ako na prevodovku myslim si ze tam asi budu kolecka v riti. Som vdacny za kazdu radu lebo som uz 2tyzdne bez auta zúfalý
tomas-guru
modelár

Příspěvků: 501

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 5. 2019 o 07:38 | odkaz na příspěvek
takto od počítača sa tažko radí čo tam máš zle, musíš rozoberať a pozerať, kontrolovať, počúvať odkial idú zvuky - predný/zadný diferenciál, prevodovka

ja ti ešte "poradím" tohto modelu sa zbav, mal som 1/16 summit a to auto som viac opravoval ako sním jazdil, tiež som býval zúfalý. na tak malý model to bola neskutočná diera na peniaze. tie diferenciály sa drali na počkanie. kúp radšej niečo v 1/10 mierke. hoci aj lacné, no stále to bude lepšie ako tieto 1/16 od traxxasu.
Bydlisko: Nitra
risomandy
modelár

Příspěvků: 9

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 17. 5. 2019 o 17:03 | odkaz na příspěvek
Uz som zistil ze je to prevodovka v pondelok mi pridu druhe koliecka do nej... hej hej zistil som ze akosi ho mam asi mesiac a jazdil som polovicu a iba na diely cakam... veru mam zalusk na tiez revo ale bud 1:10/1:8

Ja som si to kupil ako prve auto prislo mi fajn cena/vykon/zabava... aspon sa naucim co a ako a pri dslsiom vybere budem mudrejsi ze pod 1:10 je blbost kupovat
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 282 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: RCtoy, Jano Prsanec,