Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
PeterFedor17
modelár

Příspěvků: 3

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 05:34 | odkaz na příspěvek
Dobrý deň. Nedávno som kúpil osobitne model lietadla Nine Eagles Sky runner s príjmačom a servami a osobitne vysielačku Nine Eagles j5 Pro (na nete som sa dočítal že ovládač je kompatibilný s tým modelom). Problém je tam, že sa nedokážem spojiť s lietadlom. Všetko zapnem a na prijímači svieti zelená kontrolka a červená bliká. Ako ich mám spárovať? Kde je chyba? Som začiatočník, takže sa moc nevyznám. Ďakujem za odpovede[/url] [url=https://www.rcportal.sk/public/upload/1568172774-7928.jpg]
miromi
modelár

Příspěvků: 39

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 07:56 | odkaz na příspěvek
https://www.manualslib.com/manual/930903/Nine-Eagles-Sky-Runner-Rtf.html?page=16#manual
str.16 Re-binding the transmitter
Pozri aj str.13 Flight preparation
Odporúčam preštudovať celý manuál
Bydlisko: Jaslovské Bohunice
PeterFedor17
modelár

Příspěvků: 3

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 09:08 | odkaz na příspěvek
Ďakujem za radu, ale manuál som si už preštudoval pred tým a žiadne tlačidlo na prijímači na BIND son nenašiel.
RedByron
modelár

Příspěvků: 263

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 11:22 | odkaz na příspěvek
Skús googliť na mojej QX 180 je npríklad postup nasledovný:
1. Disconnect the flight battery from the quadcopter.
2. Center all trims on your transmitter.
3. Power off the transmitter and move the throttle stick to the down/off position.
4. Connect the fl ight battery in the quadcopter. The LED on the 5-in-1 control unit fl ashes after 5 seconds.
5. When the blue light is fl ashing, push in and hold down the left stick* while powering on the transmitter(you will hear a ‘click’).
6. Release the left stick. The transmitter will beep and the power LED will blink.
7. The quadcopter is bound when the LED on the 5-in-1 control unit is solid blue (not blinking).
8. Disconnect the flight battery and power the transmitter off.
* The trigger switch may also be used for the binding procedure.If you encounter problems, obey binding instructions and refer to the troubleshooting guide for other instructions.If needed, contact the appropriate Horizon Product Support offi ce. For a list of compatible DSM® transmitters, please visit www.bindnfl y.com.
Bydlisko: Dolný Kubín
miromi
modelár

Příspěvků: 39

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 14:26 | odkaz na příspěvek
PeterFedor17:
Ďakujem za radu, ale manuál som si už preštudoval pred tým a žiadne tlačidlo na prijímači na BIND son nenašiel.

To si mal spomenúť spolu s úvodnou otázkou.
Problém bude v spôsobe nadobudnutia modelu a vysielača. I keď sa na webe dočítaš, že vysielač (Tx) a prijímač (Rx) sú kompatibilné, nemusí to byť pravda. Jednotlivé výrobné série modelov sa líšia použitými komponentami. Napr. Beta 1400 od Pelikána je v ponuke už so štvrtou verziou RC súpravy, takže nespáruješ Tx s 1. série s Rx 2.série. Ak máš originálne návody od Tx aj Rx, hľadaj informácie o kompatibilných Tx, Rx, ak nie, pýtaj sa pôvodných majiteľov. Pravdepodobne ti model aj vysielač ostanú ako spomienka na nie dobrú kúpu. Model nezahadzuj, až budeš vedieť ako na to, vymeníš "črevá" a možno si s ním ešte zalietaš. Pri ďalšej kúpe z druhej ruky si daj veci vždy predviesť, či vôbec fungujú, nekupuj nič čo nevyskúšaš.
Bydlisko: Jaslovské Bohunice
PeterFedor17
modelár

Příspěvků: 3

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 9. 2019 o 19:10 | odkaz na příspěvek
Dobrý večer. Už sa mi to konečne podarilo! Ďakujem za rady. Dnes som ešte hľadal na internete a zistil som že musím pri zapnutí držať pravý gombík pod joystickom do ľava, a na vysielači začne vyhľadávanie. Potom sa to už konečne spárovalo a môžem lietať. Ďakujem
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 127 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: RedBaron,