Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

1 2 3 4 5
autor zpráva
milos14566
modelár

Příspěvků: 89

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 7. 1. 2019 o 22:43 | odkaz na příspěvek
Ahojte som začiatkoch s rc autom pred mesiacom som si kúpil traxxas rustler super auto nejako Maťo chytilo a trochu sa trápim s ovládaním a jazdením mal som zopár nehôd posledná bola odtrhnuté koleso tak som sa rozhodol ze trochu to vytuningujem a chcem ho komplet tuningovat komplet všetko, aby to trochu viac vydržalo a lepšie ovládalo síce komplet cena tuningu asi 400 EUR. Co nato hovorite
pera2008
modelár

Příspěvků: 2549

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 7. 1. 2019 o 22:47 | odkaz na příspěvek
niekedy niektory tuning je len o vzhlade a nie o vydrzi. Plast je super v tom, ze pruzi. za normalnych okolnosti ma TRX jedny z najlepsich plastov na trhu.cize k tvojmu tuningu asi tolko vo vseobecnej rovine. Nepises ani o aky tuning pojde a nic konkretne. cize vo vseobecnosti mas rustler za cca 400e a chces dat don tuning za 400e. hmmm, to mi pride ako super kupa. to si si to mohol za tie peniaze vyskladat cele. Ja byt majitel znacky traxxas,, tak mam z vas radost. proste vyrabat modely pre takych uzivatelov je pozehnanie
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
pepe-flash
modelár

Příspěvků: 119

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 07:26 | odkaz na příspěvek
Tuning bude fakt iba o vzhľade. Ak vymeníš nejaký plast, napríklad za hliník, tak povolí niečo iné. Ďalšia vec je, že hliník, keď dostane ranu, zdeformuje sa. Plast pruží.
A traxxas je iba drahá hračka. Akýkoľvek tuning je podľa mňa iba vyhadzovanie peňazí. Napr. zlomené rameno je normálna vec. A vždy to bude lacnejšie, ako keď napr. dáš hliníkové rameno, ktoré sa pri náraze ohne a ešte ti zničí aj domček diferenciálu.
Moja rada je (nič v zlom): Najprv sa nauč poriadne ovládať auto. Tie autá vydržia veľa. 99% zlomených vecí na aute je chyba šoféra.
Bydlisko: Komárno ( 50 rokov )
AggressiveSlash
modelár

Příspěvků: 68

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 11:50 | odkaz na příspěvek
Daj tam komplet plasty od znacky RPM a neni sanca aby si to dolamal ..ja som s mojim autom skakal skoky na drahe ..stale po terene ..na ceste aj na 3s a nic sa nedolamalo ..samozrejme kapota obcas praskla a kolesa sa vyhrkali ale stym nic nespravis ked jazdis taky offroad ako ja . Takze v rpm "tuningu" to bude v podstate nesmrtelne auto. Kamarat mal tiez obcas problem a odkedy si dal slasha do rpm plastov odvtedy ani jeden problem s ulomenim.
milos14566
modelár

Příspěvků: 89

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 15:26 | odkaz na příspěvek
Ok necham si poradit nebudem tuningovat nic ked zlomim kupim nove, 400 eur mam doma priklad pre syna EREVO mam zalusk . Vas nazor na nove lepsie tlmice a poollosi CV? budem to citit pri ovladaný auta?
pera2008
modelár

Příspěvků: 2549

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 15:38 | odkaz na příspěvek
podla mna rozdiel nebudes citi. neviem kolko si stym nabehal, ale skor ako zacnes kupoveat veci, tak sa nauc nastavit to co mas. Cize co to nastudovat o typoch pruzin a aky olej kedy. A proste skusat a ladit, co ti bude vyhovovat. takisto zalezi aj od terenu v ktorom s tym jazdis. ja som mal na vsetkych rychlych autach nastaveny podvozok na danu vahu a na teren v ktorom som jazdil. Mozes to mat univerzalne, ale nebude to super fungovat na vsetkom. na skoky potrebujes ine nastavenie a na kopirovani terenu v rychlosti zase nieco ine. takisto je rozdiel, ci to chces mat len rychle so super odladenym podvozkom ( za nebude prevracat pri rychlom zatacani ), alebo chces mat to na skoky v priamom smere jazdy, kde spomalis pri zatacani. Ak zvladnes toto, tak zacni studovat ake pneu na aky povrch, potom nieco o servach, motoroch a nakoniec mozno zistis, ze uz si tych 400e minul
PS: niekde na tej ceste mozno budes chciet ten model aj dovazit zavaziami.
PS2: tie suciastky, co ti odporucil AggressiveSlash: ano, ale az ked budes vediet ovladat ten model. Su lepsie ako TRX ( aspon niektore, co viem, ale TRX funguju tiez ok ) , ale na zaciatok je dolezita dostupnost dielov a v tomto ma TRX oproti RPM na SVK navrch. Jedine zeby si mal na RPM diely dobreho lokalneho dodavatela.
Bydlisko: Kosice ( 42 rokov )
AggressiveSlash
modelár

Příspěvků: 68

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 16:16 | odkaz na příspěvek
Stym suhlasim. Ja osobne som vsetko objednaval z CZ.
nicor7
modelár

Příspěvků: 152

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 18:06 | odkaz na příspěvek
Ahoj tunning ti poradim striedave combo je super
Nitrostiltskin
modelár

Příspěvků: 44

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 8. 1. 2019 o 18:57 | odkaz na příspěvek
Keď máš možnosť tak skús vyrobiť, samozrejme ostatný majú tiež pravdivé názory.
Ak zoženes dobry dural a zoženieš niekoho kto má frézu (kľudne sa môžeš pohrať aj s pilkou a pílnikom) tak je to zaroven skusenosť pre syna... Nauči sa obrabať a bude s autom opatrnejší
Pozri napr moj profil. Na TRX Nitro Sport som sa 2 tyždne hral s ramenami.
Jaroslavsladok
modelár

Příspěvků: 72

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 1. 2019 o 13:22 | odkaz na příspěvek
Zdravim vas som zaciatocnik a zvazujem kúpu rc auta strasne ma zaujala novinka od hobbytechu bxr mt mate uz niekto nejake skusenosti stymto? Autom rad budem za kazdy postreh a radu. Kedze onom vela info este nikde nieje a videi je len par.
milos14566
modelár

Příspěvků: 89

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 1. 2019 o 19:24 | odkaz na příspěvek
Chcem kúpiť od traxxasu e revo alebo x max 8 neviem sa rozhodnúť kdo my poradí moje prvé auto je traxxas rustler vlx chcem ešte jedno a rozhodujem sa ktoré alebo doporučte niečo neviem sa rozhodnut
Ďakujem
Nitrostiltskin
modelár

Příspěvků: 44

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 11. 1. 2019 o 22:33 | odkaz na příspěvek
Toto nemám z vlastnej hlavy, ale nedávno niekde na fóru ktosi napísal ,,Traxxas je iba predražená hračka"
Ja osobne mám Nitro Sport, ale do budúcnosti by som radšej skúšal druhé značky.
milos14566
modelár

Příspěvků: 89

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 1. 2019 o 13:20 | odkaz na příspěvek
Tak som vyselektovať nejaké rc ktoré by som chcel kúpiť Apr lodi 3xxl prvé, druhé e revo nove traxxas, tretie armá kartón alebo armá Nero ako posledné e maxx obor chcem sa poradiť ktoré by bolo najlepsie stychto mojich návrhov , doteraz som mal rustler novy super zábava.
Ďakujem za vaše nazory

Oprava Losi xxl 3
Jaroslavsladok
modelár

Příspěvků: 72

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 1. 2019 o 14:25 | odkaz na příspěvek
Niekto niekde spominal ze to losi 3xxl je v zaklade dost zle ze hnet ako ho kupil tam musel vela veci pomenit aby to potiadne jazdilo.
bado
modelár

Příspěvků: 1333

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 13. 1. 2019 o 16:29 | odkaz na příspěvek
Za mna traxxas e revo,dobra dostupnosť náhradných dielov,alebo niečo od Arrmy.


Nitrostiltskin:
Toto nemám z vlastnej hlavy, ale nedávno niekde na fóru ktosi napísal ,,Traxxas je iba predražená hračka"

TRX mám 5 rokov a spokojnosť
Bydlisko: Samorin ( 41 rokov )
1 2 3 4 5
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 129 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: RedBaron, Ludo1975,