Uživatelské jméno

Heslo

RC PORTAL

autor zpráva
RCtoy
modelár

Příspěvků: 31

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 24. 12. 2021 o 21:36 | odkaz na příspěvek
Zdrar hosi, prosim idem si sem po radu , mam problem na funcubovy , nedociahne mi hriadel motora von je tam zadna montaz skusal som aj vypodlozit ale stale nic chybaju mm...ale bez origo kuzela ......jedine co ma napada ze by som trocha zbrusil vrtulu myslim ulozenie ale neviem ci to nieje blbost ?
ludicek
modelár

Příspěvků: 592

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2021 o 09:53 | odkaz na příspěvek
Nechceš pridať foto?
Bydlisko: Prešov, Ľubotice ( 44 rokov )
luky249
modelár

Příspěvků: 81

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2021 o 18:16 | odkaz na příspěvek
Ahoj,
keďže som už poskladal dvoch funcubov, tak trochu viem aký je tam problém. V prvom rade je to chrapúnstvo, že Multiplex nedodáva k sade originál podložku pod motor Prvý krát som tam dával origo motor Himax a bez tej podložky je aj tak krátky. Tak som použil dva epoxidom zlepené kríže na vypodloženie. Druhý krát som použil podložku z 8mm plávajúcej podlahy. To bolo presne ako treba, samozrejme pri motore 35x42. Ale ak si už zalepil trup skôr ako si to vyskúšal, tak to je konečná.

Bydlisko: Okr. Topoľčany ( 47 rokov )
Marian
modelár

Příspěvků: 114

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2021 o 21:17 | odkaz na příspěvek
to akoze ustavis motor a potom zlepis trup ? Cize motor z modelu sa neda uz vybrat ? To co je za blbost . Nech tam je akokolvek malo miesta motor musi ist vymontovat ,premontovat , dat iny . Jednoznacne nejak domysliet uchytenie . Pocitam ze asi pre kriz sa neda motor vytiahnut .Tak montovat to bez kriza , zadnu prepazku spravit taku ako na opacnu montaz vetrona a supnut tam kratke distancne stlpky trebars vyrobene s laminatu alebo preglejky .
Bydlisko: Nova Dubnica ( 45 rokov )
Iceman
modelár

Příspěvků: 77

Moje modely
Poslat zprávu
Zpráva odeslána: 27. 12. 2021 o 21:41 | odkaz na příspěvek
Aj ja mam FunCub NG a motor som vytiahol aj namontoval v pohode do zlepeneho trupu len som si podlozku vyrobil tak aby neprecnievala priemeru motoru a hotovo.
Bydlisko: Malacky ( 42 rokov )
  • Odpovědět
Musíte byť prihlásený na pridávanie príspevkov.
Úvodní stránka
  • 266 ľudí online za poslednych 5 minút.
Fórum
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Album modelů
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Galerie
  • 1 príspevkov za posledných 24 hodín.
Články
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.
Bazar
  • 11 inzerátov za posledných 24 hodín.
Setkání
  • 0 príspevkov za posledných 24 hodín.

Online za posledných 5 minút: